השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס ת"א דצמבר 2011, קבוצת בוקר

Anonymous:

היי חבר'ה בכורים הבאים לפורום הכיתתי שלנו :) כאן תקבלו כל מיני עדכונים ותוכלו לשאול כל שאלה שתרצו (מומלץ שתהיה קשורה לקורס או לפחות לפסיכומטרי) תרגישו חופשיים גם להתכתב פה עם עצמכם ואיתי :) שיהיה לנו אחלה קורס והמון בהצלחה! :beer

Anonymous:

היי עמית, בפורום הזה אמורות להיות תשובות של הבחנים? יהונתן.

Anonymous:

עמית כמה שעות אתה מציע ללמוד רצוף מבלי להשתגע נטו למידה?? (מטמתיקה, מילים בעברית ואנגלית)

Anonymous:

היי עמית. היכן ניתן למצוא הפתרונות לסימה 1? יהונתן.

Anonymous:

כנס לתרגול שם תראה תוצאות של הסימולציות כנס לתוצאה תראה שם לפי צבעים תשובות שענית נכון ולא נכון תלחץ עליהם תראה את התשובה הנכונה והדרך לא מסובך :) :beer

Anonymous:

מי שלא יודע מה להביא למחר אז להביא את ספר גיאומטריה

Anonymous:

אכן למחר צריך להביא ספר גיאומטריה.. אבל גם צריך להביא את ספר האלגברה.. נתראה מחר :)

Anonymous:

הי עמית, אני עדיין נחשב כמשתמש אורח. בשיעור הקודם המזכירה אמרה שישלחו לנו מייל השארתי לה את הכתובת של המייל שלי ועדיין אין דואר. אני לא יכול לתרגל ולא רואה את התוצאות של הסימולציה. אם אפשר לסדר את זה כמה שיותר מהר. תודה עמית ביטון.

Anonymous:

חבר'ה מצטער על זה שבלבלתי אתכם אבל הפטל נמצא בספר האו"ם נסו לעדכן אחד את השני מי שבקשר בקורס.. ויקטור

Anonymous:

מי שמצליח את תרגילים 22 23 25 27 31 באלגברה שידבר איתי...

Anonymous:

??

Anonymous:

הספר לא קטן, איזה מהפרקים ?

Anonymous:

היי אנשים :) עכשיו כשלכולם יש גישה לפורום אני אעדכן אתכם פה כל פעם איזה ספרים להביא לשיעור הבא ואני גם אכתוב את תרגול הבית שנוסף בשיעור האחרון.. אז קודם כל.. לשיעור הבא צריך להביא את הספרים: "הגיון פסיכומטרי" ו"גיאומטריה והסקה מתרשים" כמו שהבטחתי לכם.. התשובות לבחני המעקב הם: (מימין לשמאל) בוחן 1 3 3 2 4 2 3 3 2 1 4 4 3 בוחן 2 2 1 3 3 1 4 3 2 2 4 1 4 בוחן 3 4 1 4 1 3 2 1 2 2 3 2 1 בוחן 4 3 3 1 2 3 1 2 4 1 3 4 3 תרגול הבית מהשיעור האחרון הוא: ערך מוחלט (הכל) השוואה כמותית (הכל) פטל עד תרגול 5 (עד יום רביעי) אנלוגיות עד תרגול 25 (עד יום רביעי) מילים- עד האות ו' כולל (עד יום רביעי) למי מכם שלא הבין עדיין את הנוהל.. כל יום רביעי ניבחן על אוצר המילים, בנוסף גם כל יום רביעי אתם תתקדמו באנלוגיות עוד 10 תרגולים ובפטל עוד 5 תרגולים נתראה מחר :)

Anonymous:

תשובות לבחון אוצר מילים אמורות להיות בפורום או בתרגול פסיכומטרי אוןליין? יהונתן.

Anonymous:

עמית, בחדשות אומרים שיש שביתה של האוטובוסים...איך נגיע לשיעור בידיוק?:)

Anonymous:

מישהו יודע מה נסגר מחר עם השביתה??איך בדיוק מגיעים??

Anonymous:

אין כמו לפתוח בוקר של פסיכומטרי עם אימון גופני רצחני! ציון פסיכומטרי גבוה בגוף בריא! לכן אני ממליץ שכולם יצטיידו בבגדי ההתעמלות ויפצחו בריצה קלילה אל הכיתה! זמן נלקח! בהצלחה! (מי שיקח לו יותר מ25 לא נכנס לכיתה!!)

Anonymous:

יופי! זה ממש מצחיק ,אבל מה עושים כשאין לי איך להגיע מחר ותסכימו שברגל מפתח תקווה זה יקח לפחות שנתיים!...

Anonymous:

ברצינות מה עושים?

Anonymous:

תראו ניסיתי לחשוב על פתרון יצירתי ועדיין לא מצאתי משהו.. בכל מקרה השביתה עדיין לא סופית.. כנראה שנדע רק מחר בבוקר, בכל מקרה אני ממליץ לחשוב על דרכים חלופיות.. תזכרו שאם יש שביתה זה אומר שיהיו עוד אנשים שאתם מכירים שצריכים להגיע לתל אביב מחר בבוקר.. אז אולי תוכלו להסתדר איתם איכשהו.. אם מישהו צריך הסעה מכפר סבא אני יכול לעזור.. אבל בואו נקווה שעד מחר זה יסתדר..

Anonymous:

יש תשובות לבחנים שנערכו היום?

Anonymous:

אם מישהו פתר את התרגילים 26 28 29 32 33 ובחן את עצמך תרגילים 7 23 בספר גיאומטריה

Anonymous:

היי אנשים התשובות לבחנים מהשיעור האחרון הם: בוחן 5 2 1 3 4 3 4 4 2 4 1 3 1 בוחן 20 (אנלוגיות) 1 4 1 2 4 1 1 2 2 2 כמובן שתרגול הבית היה: כל משולשים והחלק הראשון של הגיון הספרים שנביא מחר יהיו: "אנגלית פסיכומטרית" ו"אלגברה ובעיות" נתראה מחר :)

Anonymous:

בדיקת קרינה <a href=http://moran.webly.co.il/%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%AA_%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%A0%D7%94>בדיקת קרינה</a><br> בדיקת קרינה

Anonymous:

מישהו יודע איזה ספרים להביא מחר??

Anonymous:

עמית אמר שיפרסם מה להביא..... אז נחכה?.....

Anonymous:

שלום אנשים, הספרים שנביא למחר יהיו: "גיאומטריה והסקה מתרשים" "הגיון פסיכומטרי" בהגיון אנחנו נמשיך עם הגיון צורני והכללים שלמדנו ובגיאומטריה נלמד מצולעים ושטחים :) התשובות לבוחן 6: (מימין לשמאל) 4 2 3 2 1 4 1 4 2 3 2 3 נתראה מחר :)

Anonymous:

ליום רביעי מה להביא???

Anonymous:

..

Anonymous:

כנסו למרחב האישי באתר של המרכז הארצי... שם תוכלו לראות מתי ואיפה שובצתם לבחינה!

Anonymous:

עמית! עשה לי סדר בהגיון הלא הגיוני הזה! האם הטענה "לא רק שלומיאלים מחליקים על בננה"- היא טענה ספציפית נכון? האם זה כמו לומר"יש לא שלומיאלים מחליקים על בננה" ? שאלה שנייה: "רק מי שאין לו כסף לא שותה שמפניה" מסקנה: מי שלא מהמר לא שותה שמפניה. איזו טענה חסרה כדי שהמסקנה תהיה נכונה בהכרח? 1. לכל מי שמהמר יש כסף. 2. כל מי שיש כסף מהמר. 3. תשובות 1 ו2. 4. כל התשובות אינן נכונות. אשמח אם תסביר את הפתרון לשאלה. כמו כן, אשמח אם תסביר את שאלות 5 ו6 מ"תרגילי חזרה בהיגיון צורני" "טענה שקולה- תרגול א' " ( "לא כל מה שבולט על פני המים"... ו"אם לא אהבת-לא חיית...." ) מודה מראש על עזרתך, יהונתן.

Anonymous:

לשאלתך יהונתן האם הטענה "לא רק שלומיאלים מחליקים על בננה"- היא טענה ספציפית נכון? האם זה כמו לומר"יש לא שלומיאלים מחליקים על בננה" ? נכון מאוד.. מעצם העובדה שאומרים שלא רק שלומיאלים מחליקים על בננה מתכוונים שקיימים לא שלומיאלים שמחליקים על בננה לשאלה השניה: לא שמפניה--> לא כסף רוורס: כסף--> שמפניה מסקנה: לא מהמר--> לא שמפניה שים לב שאנחנו צריכים לשלב בין כלל כלשהו לנתון ככה שזה יקשר איכשהו בין "כסף" או "לא כסף" ל-"לא שמפניה" כשה"לא שמפניה" צריך להיות בצד שמאל כלומר התוצאה (כמו במסקנה).. הבעיה היא שבנתון שלנו ה"לא שמפניה" נמצא בתנאי... ולכן לא תהיה טענה שנוכל לשלב עם הנתון הזה שתגרום ל-"לא שמפניה" להיות בתוצאה.. לכן תשובה 4 היא הנכונה... באותה מידה יכלת פשוט להציב את תשובות 1 ו 2 לראות שזה לא מסתדר ולהקיף את 4 לגבי שאר השאלות.. אתה יכול לתת לי את העמודים שלהן כדי שאני אוכל למצוא אותן במדוייק?

Anonymous:

תרגיל 5 ו6 "תרגילי חזרה היגיון צורני" "טענה שקולה-תרגול א' "

Anonymous:

עמית מה להביא למחר ?(:

Anonymous:

היי עמית, שאלה 7 עמוד 109. צריך למצוא את שטח הרובוט. הכל טוב ומגניב, עד שמגיעים ל"ידיים" של הרובוט. כמו כן, לפני שהעלתי את השאלה לכאן, הבטתי בפתרון שבספר אך גם הוא לא עזר. מדוע את "ידי" הרובוט יש לחשב כמו מקבילית (זה מה שנאמר בספר)? כיצד ניתן לדעת שמדובר במקבילית ולא כמו ברוב הפעמים שמדובר ב מלבים כאלו או אחרים? תודה מראש, יהונתן.

Anonymous:

היי יהונתן לגבי אותה שאלה עם הרובוט, ניתן לחשב כל משולש ע"י גובה חיצוני למשולש וככה לחשב כל יד בנפרד.. בנוסף אפשר לחשב את הזוויות עם זורו ולראות שהמשולשים חופפים ואז בעצם ניתן להניח אותם זה על זה ולבנות מהם מקבילית אבל זה דיי מיותר (אפשר לראות שלא מדובר במלבן משום שאין זווית של 90 מעלות).. בקיצור ניתן לחשב כל משולש ("יד") בנפרד וזו הדרך הכי פשוטה לדעתי.. :)

Anonymous:

היי עמית, לגבי שאלה 22 בעמוד 319 בנושא תחום משותף, לא הצלחתי להבין את דרך פיזור האנשים על הציר. אשמח אם תוכל לענות ולהסביר לי על השאלה. תודה רבה.

Anonymous:

[attachment=0:m478h4t1]mumtzet.JPG[/attachment:m478h4t1]לפי החישובים שאלה התוצאה לפעולה המוגדרת אמורה לצאת 20. תוכל לפתור אותה בבקשה, יהונתן.

Anonymous:

יוצא 23

Anonymous:

היי אני מהקבוצה ערב. הייתי שמחה לקבל את הלו"ז סימולציות שלכם:) אפשר? בהצלחה:)

Anonymous:

12/12 סימולציה 3 15/12 סימולציה 4 19/12 סימולציה 5

Anonymous:

חבר'ה ביום שני 26/12 כשכולם אחרי המבחן נסמל את סיום הקורס פסיכומטרי אני מזמין את כולם אליי לעל האש אצלי בבית (הפיצות זה רק חלק קטן, הטלפון ימשיך לדבר לי חחח) ולכן כולם מוזמנים אליי הביתה לרחובות מי שמעוניין להגיע שיעדכן אותי ביום ראשון...

Anonymous:

מעולה באיזה שעות הם?

Anonymous:

בבוקר מ9 בבוקר.. הבחינה נערכת בין שעתיים וחצי לשלוש שעות וחצי שיהיה בהצלחה גם לך