השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

"בדרך אל האופק" יולי 12 אופקים

avichai:

שלום לכולם. מחר... מחר... מחר... אז אחרי יומיים מנוחה בחג בסופ"ש, מימונה כדת וכדין עם המופלטות ויום חופש שלבטח הוקדש לביקור בים, הגיע הזמן לדבר האמיתי... מקווה שבמהלך החג אמרתם יפה שלום לסבתא, ביקרתם את הדודים, יצאתם עם החברים והשקיתם את הגינה, כי... עכשיו נכנסים ראש בראש במבחן. עוד 13 שעות, 780 דקות, 46800 שניות ו4680000 יצלצל הגונג לשיעור הראשון. (וזו היתה הפעם הראשונה והאחרונה בה השתמשנו במחשבון בפסיכומטרי - מומלץ לנעול אותו מאחורי שני מנעולים לחודשים הקרובים). הפורום הזה הוא כיתתי ונועד לאפשר לכם להעלות שאלות, טענות, רעיונות, תהיות, מחשבות וכל דבר אחר בנוגע לחומר ולכיתה. הפורום הכיתתי ישמש גם כאזכור לשיעורי הבית ולספרים הנדרשים לשיעור הבא. במשך הזמן אעלה לכאן גם כמה לינקים חשובים. אשמח אם תיכנסו לכאן ותגיבו, כך שאדע שאתם בעניינים ומעורים במה שקורה. גם תגובות כמו "היי" ו-"ביי" יתקבלו בברכה. מתחילים מחר עם נוסחאות טגנגס, קוסינוס בריבוע וחזקות ושורשים של מספרים אסטרונומיים. סתם, מחר יהיה שיעור פתיחה והסבר כללי על הבחינה הפסיכומטרית, ולאחר מכן נתחיל ב"מבוא למתמטיקה" שזה הבסיס לחלק הכמותי. להביא למחר: מצב רוח חיובי - ייבדק חיוך בכניסה :P בהצלחה. אביחי.

Malvi_3834:

גם אני פה, הצלחתי להכנס :)

shirel600_1984:

היי אביחי זאת שיראל , גם אני עכשיו יתעדכן מהאתר ;)

Bar:

[attachment=0:2aao7dvq]Voca-Heb-Ok.pdf[/attachment:2aao7dvq] בהתאם לבקשתו המלומדת של אביחי, אני מפרסם עבורכם את לו"ז לימוד מילים (אנגלית ועברית), בהצלחה ושבוע מחייך! בוריס

tal_vr4_8312:

בשעה טובה גם אני פה (טל)

Bar:

חברים, שיהיה לכולם בהצלחה בבחינה היום, להזכירכם: הבחינה מתחילה ב-16:30 בדיוק, נא לא לשכוח להביא 2 עפרונות 2HB, מחק נקי, אוכל ושתיה ותעודת זהות, למען הסדר הטוב - בלי ת.ז. לא יכניסו אתכם גם לבחינה אמיתית, אז בואו נתחיל להתרגל :) והמון מצב רוח לכולם! :) בחיים עוד יהיו מבחנים קשים מהבחינה הפסיכומטרית, האמינו לי! נ.ב. הביאו גם ספר "אלגברה ובעיות", אם ייוותר קצת זמן אחרי "סימה-1", איבחי יעזור לכם עם שיעורי הבית.

avichai:

לילה טוב לכולם. אם אתם קוראים את השורה הזו זה אומר שאתם כבר נרשמתם, אבל בע"ה עד שבת אוודא שכל הכיתה רשומה לאתר. מעכשיו נוכל לרשום פה שיעורי בית, ספרים שנדרשים לשיעור ונזכיר למי שצריך להביא עוגה... שיעורי בית: בגאומטריה, שיעורי הבית עד ליום שני הם חזרה על כל חוקי ה"קווים וזוויות" שראינו, הן בספר והן חוקים שהכתבנו בכיתה, חזרה על חוקי "משולשים בסיסיים" ופתרון של כמה שיותר תרגילים עד לעמוד 32 כולל. אני מזכיר שכמעט כל החוקים נכונים מימין לשמאל ומשמאל לימין כמו שראינו, אז מומלץ לתרגל את שני הכיוונים. במידה ונתקלתם בתרגיל שאינכם מצליחים לפתור, נסו לחזור לחוקים ולחפש את החוק המתאים שיעזור לכם לפתור את השאלה. במידה ואתם מצליחים לפתור את מירב התרגילים, נסו לתרגל ולפתור תרגילים בצורה מהירה וקצרה יותר. זמן=כסף זו אמירה שתמיד נכונה בחיים, אבל בפסיכומטרי זמן הוא בעצם הדבר היחיד שחשוב. באנגלית, למדנו sentence completios ומומלץ לכולם לתרגל לכל הפחות 6-7 תרגולים ראשונים בספר. למי שמעוניין, צורף פה לפורום לו"ז אוצר מילים מומלץ. כמובן שמי שלמד כבר כמה מאות מילים נמצא בדרך הנכונה. הקפידו לחזור שוב ושוב ושוב על כל קבוצת מילים שכבר למדתם. מחר ביום שישי, אהיה זמין החל מ-8 בבוקר ועד 15 בצהריים. מי שיש לו שאלות פרטיות או כלליות על נושאים שלמדנו, מוזמן ואף רצוי שיתקשר. וכמאמר האמרה הידועה: "הכאב הוא רגעי, אבל הציון בפסיכומטרי הוא לנצח" או לפחות עד שתתקבלו לאוניברסיטה... בהצלחה לכולם ושבת שלום. אביחי.

_718:

אביחי, הצלחתי להיכנס. תודה רבה.

shirahorwitv:

אני בפנים

avichai:

צהריים טובים לכולם. היום ב16:30 תרגול על החומר שלמדנו יום רביעי, אז להביא איתכם "גאומטריה והסקה מתרשים". החומר החדש שנלמד היום יהיה מהספרים "אלגברה ובעיות" שאתם מכירים, וגם "ספר האו"ם" שעוד לא למדנו ממנו. יהיו היום יחסית הרבה נושאים במתמטיקה, אבל רובם קצרים ויחסית נחמדים, אז לבוא עם הרבה מצב רוח ללמוד. המשך יום נעים, אביחי.

galitonet:

טוב אחרי שכולם פה אז גם אני כאן (גלית :) )

shirahorwitv:

אביחי תכתוב בבקשה עד מחר בבוקר מה צריך להביק למחר? תאמת נכנסתי כדי לראות מה שעורי בית... אבל לא נורא נזכרתי עכשיו שסימנתי בספר תודה!

avichai:

לילה טוב לכולם. היתה לי בעיה במחשב אתמול(נשבר המאוורר לא עלינו...), אז אני מעדכן רק עכשיו את שיעורי הבית והספרים שצריך למחר. שיעורי בית: נתחיל בידידותי יותר, פ.ט.ל, ב"ספר האום" החל מעמוד 146. מומלץ לפתור 10-15 תרגולים לפחות, כדי שהחומר ושיטת הפעולה יישבו כמו שצריך. אני מזכיר שבפ.ט.ל לחפש קודם אם יש עוגן(שורש מובהק), ובמידה וכן לפתור בזריזות את השאלה. הזמן המומלץ לפתור שאלת פ.ט.ל הוא כ-45 שניות בממוצע. בכמותי, לפני שמתחילים לענות על השאלות בספר, תקראו בבקשה את כל הסיכומים ושיטות הפעולה שהכתבתי לכם במחברת. זה מאוד חשוב כדי להבין לעומק את החלק התיאורטי והכללי, ולא רק לפתור שאלות. שיעורי הבית בספר "אלגברה ובעיות" הם בנושאים הבאים: 1)ערך מוחלט: עמודים 151-164 2)השוואה כמותית: עמודים 165-193. מומלץ לפתור ב"השוואה כמותית" את כל השאלות הכוללות בתוכן נושאים שלמדנו(חזקות ושורשים, א"ש וכו...) 3)מספרים שלמים וסימני חלוקה: עמודים 218-236. מומלץ לכולם לחזור על עמוד 13 בספר, ע"מ להיזכר כיצד יודעים האם מספר מתחלק ב-2,3... 4)פעולה מוגדרת: עמודים 237-251. מאחר ומדובר בכמות גדולה יחסית של שיעורי בית בזמן קצר, אפשר להשלים את שיעורי הבית האלו ביחד עם אלו שיהיו מחר, עד לשני הבא. חשוב לי שלפני השיעור תעברו שוב על חוקי קווים וזוויות, משולשים פשוטים, כי השיעור הראשון יהיה קשור ועל גבי החוקים האלו. בהצלחה לכולם ולילה טוב. אביחי.

avichai:

הספרים שנלמד בהם מחר הם: 1)אלגברה ובעיות- לתרגול. 2)גאומטריה והסקה מתרשים. 3)הגיון פסיכומטרי.

avichai:

לילה טוב. מקווה ששחררתי אתכם בזמן כדי שתספיקו את המדורות שלכם... קחו בחשבון, שאני הגעתי למנגל שלי שעה אחריכם!!! לכן- במפגש הבא- כל אחד מביא סטייק/שיפוד/סינטה ואני אחליט בהפסקה מה הכי מוצלח. חוצמזה לצערי בשיעור האחרון לאף אחד לא צלצל הפלאפון בשיעור, לכן אין עוגה אז כיבוד עצמאי עליכם. מזכיר לכם שיעורי בית: גאומטריה-משולשים כל החומר עד לעמוד שמתחיל הנושא של "מצולעים". הגיון צורני-מעמוד 76 יש דוגמאות והסברים בספר, וטצריך להחצין את כל המשפטים שיש בתרגול 1, כשבשיעור ברביעי הנלמד איך פותרים את השאלות האלו מההתחלה ועד הסוף. כמו כן, מזכיר למי שלא סיים לחזור על "ערך מוחלט", "השוואה כמותית", מספרים שלמים ופעולה מוגדרת. סופ"ש נהדר(לא לשכוח ללמוד מדי פעם) וניפגש בשני. אביחי.

rivka_8193:

ערב טוב!!!

avichai:

שיעורי בית: בעיות יחס= עמוד 252-279 בעיות תחום משותף(חפיפה)=313-327 Restatment=3-4 תרגולים ראשונים. נסו לפסול תשובות על פי השיטות שראינו בשיעור. חשוב מאוד לקראת השיעור מחר בהגיון, לחזור על כל המשפטים וההחצנות שהכתבתי לכם במחברת ולזכור אותם ברמה סבירה. מחר בשיעור נראה איך משלבים בין המשפטים האלו, ואיך תיראינה בפועל השאלות בנושא הזה. נ.ב -מחר בלילה מגיע מזל טוב למישהו/מישהי מהכיתה. מקווה שנחגוג כמו שצריך את ה... לילה טוב ובהצלחה. אביחי.

avichai:

בוקר טוב לכולם. הודעה חשובה!!! ההרשמה למבחן נסגרת בשלישי הקרוב. מי שעוד לא נרשם, מומלץ ורצוי שיעשה את זה עוד לפני שבת. שיעורי בית ליום שני: 1)גאומטריה - תחזרו לפחות פעמיים על החוקים שכתבתם במחברת, כולל הציורים וההבנה של הצורות, תכונות האלכסונים, חישובי שטח וכו. בספר גאומטריה - מצולעים(מרובעים) ושטחי מצולעים - עמודים 44-71. 2)גרפים - גרפים 4-7 כולל. עמודים 162-165. שימו לב שאתם מבינים לפחות את עיקרון הגרף, לפני שאתם מתחילים לענות על השאלות. 3)הגיון צורני - מומלץ לעשות חזרה מסודרת וארוכה על כל חוקי ההצרנה(השיעור הראשון שלמדנו בהגיון), "כללי השילוב"(השיעור השני בהגיון). בספר "הגיון פסיכומטרי", צריך לפתור הגיון צורני בעמודים 82-147. מדובר בהמון תרגילים ולכן מספיק כל תרגיל שלישי. תזכרו שזמן שווה כסף אבל גם נקודות בציון. תשקיעו עוד ועוד ועוד שעות בשיעורי בית, והסיכוי שתחייכו כל הדרך אל האוניברסיטה יגדל. ספרים לשיעור הבא: 1)אלגברה. 2)חשיבה מילולית לתרגול: 1)גאומטריה. נחזור על הגיון צורני בשיעור המסכם שיסגור את כל הקצוות ברביעי. תודה לצליל על העוגיות(לא נסחפת בכלל...) ולטל/ישראל(שמועות אומרות שהמקורבים קוראים לו טל) על השתייה. שבת שלום ובהצלחה. אביחי.

avichai:

צהריים טובים לכולם. שיעורי בית לרביעי: 1)"אחוזים" - ספר אלגברה ובעיות 280-300. מומלץ לפתור לפחות כל תרגיל שני, כי מדובר בנושא חשוב ומשמעותי. 2)"ריכוזים" - ספר אלגברה ובעיות 301-312. כל תרגיל שלישי. 3)"בעיות תנועה" - ספר אלגברה ובעיות 326-347. גם בנושא הזה מומלץ לפתור לפחות כל תרגיל שני, כי גם זה נושא יחסית גדול וחשוב. 4)"הבנת הנקרא" - ספר חשיבה מילולית, תרגולים 4-7 לפחות. כמובן שמי שמספיק יותר זה מצויין. הספרים למחר הם אלגברה וגאומטריה כרגיל וגם "הגיון פסיכומטרי". היום נסגרת ההרשמה, אז ממחר זה כבר יהיה לברר איפה נרשמים מאוחר ואם זה עולה פי 2 או 3 מהמחיר המקורי, כך שאם יש חישהו שעוד לא נרשם, שיסגר את זה עכשיו ולא יחכה לערב. בהצלחה. אביחי.

avichai:

בוקר טוב. שיעורי הבית ליום שני: 1)מעגל ועיגול - ספר גאומטריה 72-92. תעברו לפחות פעמיים על חוקי מעגל ועיגול במחברת לפני שמתחילים לפתור. 2)הגיון צורני - בספר הגיון פסיכומטרי 82-147. לפני שמתחילים לפתור שאלות בהגיון צורני, מומלץ לעבור לפחות פעמיים על המחברת ועל חוקי ההצרנות. הספרים לשני הם גאומטריה, אלגברה ואנגלית פסיכומטרית. מי שמסיים את השאלות, שיקפיד ללמוד מילים בעברית ובאנגלית, כמו גם לעבור פעם אחת לפחות על המחברת כולה כדי להיזכר בשיטות העבודה וסוגי השאלות, וגם כמובן לפתור 2-3 שאלות מכל נושא שלמדנו יום טוב ותזכרו - פסיכומטרי זה ממש לא הדבר הכי חשוב בחיים, אבל מומלץ וכדאי שבחודש וקצת הקרובים תוותרו על יום הולדת 47 לשכנה או חתונה של הבן של הבוס לשעבר שלכם. אלא אם בא לך עוד פעם פסיכו... בהצלחה, חג שמח ושבת שלום.

shirahorwitv:

שלום אביחי, להלן השעות הפניות שלי לסימולציה יום ראשון - ערב שלישי - ערב יום רביעי וחמישי - בוקר,אבל עדיף שלא בגלל עבודה חמישי - גם ערב שישי - בשום אופן

avichai:

צהריים טובים. מה שלומכם אנשים?? לגבי הסימולציה, כמו שאמרתי לכם ננסה למצוא תאריך חלופי אחר, אבל זה תלוי במספר גורמים ואודיע לכם מחר על התאריך הסופי. אני חייב לכם תשובות לבחני מילים: מבחן 1- 4, 4, 4, 4, 2, 1, 4, 3, 1, 4, 2, 2, 2, 2, 3, 4, 4, 1, 1, 4. מבחן 2- 4, 1, 3, 3, 1, 2, 2, 2, 3, 2, 2, 1, 3, 3, 4, 2, 3, 1, 4, 4. 20 תשובות לכל מבחן, לפי סדר מימין לשמאל. למשל: התשובה לשאלה הראשונה במבחן 1 היא 4 וכן הלאה.

rivka_8193:

התשובה 4 למבחן 1 היא גם לשאלה הראשונה וגם לאחרונה ...אבל סתם,הבנתי. בקשר לסימולציה- אני יכולה בכל מועד מלבד שבת, ושישי לא רצוי -אך אפשרי. ושיהיה המשך יום מהנה :D ...

Malvi_3834:

אוקיי אני מעדיפה שהסימולציה תתקיים בשישי או ראשון...ואפשר גם חמישי... רק לא יום שלישי!!!!

avichai:

צהריים טובים. נתחיל מעדכון לגבי הסימולציה שתתקיים ביום ראשון ב16:30, בתקווה שלא תהיה בעיה עם הכיתה ברגע האחרון. פתיחת דלתות ובדיקת תעודות זהות ב16:30, כשב16:40 בדיוק יצלצל הגונג לפרק הראשון לאחר מעט הסברים ותזכורות. תביאו לסימולציה כהכנה למבחן, עפרונות H2בלבד, 2 מחקים, 2 !!! מחדדים, תעודות זהות ומומלץ גם בקבוק מים קטן ל3 שעות ו20 דקות של סימולציה. זה אומר 200 דקות רצופות שבסוף יצא לכם עשן מהמוח, אז באמת כדאי להביא משהו לשתות. אם מישהו מכיר גאון שנראה כמו טל, הוא יכול להביא אותו כבר ליום ראשון... חוצמזה אופיר יעביר לכם תדריך של איך לחייך, גם אם המצב נראה חרא ואתם לא מצליחים איזה תרגיל. שיעורי בית מאתמול: בספר גאומטריה והסקה מתרשים - 1) מצולעים משוכללים 93-107 2) חישוב שטחים לא מוכרים 108-117 3)מערכת צירים 118-124. 4)גרפים שימו לב שאתם פותקים לפחות 4-5 גרפים כל שבוע. בספר הגיון פסיכומטרי - 1)דימוי + שכל ישר + תנאים + חזרה על אותו הגיון(הגיון שגוי) החל מעמוד 2 ועד לעמוד 81 בספר. בהצלחה.

tal_vr4_8312:

הקטע עם הכפיל שלי היה רציני אני מקווה..

avichai:

ברור רציני. הוא לוקח אלפייה לכל סימולציה וחמישייה למבחן עצמו, אז תתחיל לחסוך אחש'לו. רק שים לב שצליל והחבר'ה מהפרקליטות לא יעלו עליך. מקסימום יהיה לך הרבה זמן ללמוד לפסיכו בכלא...

avichai:

היום סימולציה!! הוראות אחרונות לפני תנועה- קחו לכם איזה חצי שעה בערך לחזור על המחברת וכל הנושאים ממש ברפרוף. אל תיכנסו ממש חפרטים של כל נושא ונושא, אלא רק להיזכר בכללי כזה איזה שאלות ונושאים יש. חוצמזה תחזרו עוד 10 דקות בערך על חוקים ונוסחאות, כמו חוקי חזקות ושורשים, חוקי שטחים והיקפי מעגלים וכו. רק לשנן כמה דקות ואז... שעתיים לפני הסימולציה מומלץ לנוח, לאכול טוב ולהרפות לקראת הסימולציה. ותנו בראש הערב, אני לגמרי מאמין בכולכם. ניפגש עוד 3 שעות. בהצלחה לכולם.

avichai:

בוקר טוב. תביאו להיום כרגיל את הספרים בגאומטריה ואלגברה ובנוסף גם חשיבה מילולית. אחשוב גם שתביאו את הסימולציה מאתמול כי נתאמן ונפתור ביחד את כל השלמת המשפטים שם. יום נפלא ובהצלחה לכולם.

avichai:

שיעורי בית ליום רביעי: 1) הנדסת המרחב: "אלגברה ובעיות עמודים 125-147. 2)השלמת משפטים: "חשיבה מילולית תרגול 1-4 לפחות. תתאמנו על תמצות משפטים והדרך הנכונה לפתור את השאלות האלו. הספרים למחר הם גאומטריה, אלגברה והגיון פסיכומטרי. בהצלחה וניפגש מחר.

avichai:

שיעורי בית ליום שני: כמותי- 1)הסתברות - ספר אלגברה ובעיות עמודים 414-443. 2)ממוצעים - ספר אלגברה ובעיות עמודים 357-370. מילולי- 1)סידורים - ספר הגיון פסיכומטרי, תרגול 1-3.

avichai:

סימולציה 3 תהיה כמו ששלחתי לכם ביום ראשון ב16:40. לקראת הסימולציה מומלץ לכולם לעבור לפחות פעם אחת על המחברת ולפתור צינימום 2-3 שאלות מכל נושא שלמדנו. בשבת אתם יכולים לעשות חזרה ולימוד של מילים חדשות במילון בעברית. לא לשכוח להביא בקבוק מים קטן, עפרונות וכל מה שצריך. כל אחד שיתרגל ויבדוק בדיוק מה נוח לו. מהסימולציה הנוכחית נתרגל גם הבאת תעודות זהות!! מאלווינה היחידה שהביאה פעם קודמת, אז יש לה פטור מהפעם הזאת... אפשר ללמוד מעט בראשון בבוקר, אבל תקפידו להוח כמה שיותר לפחות 4 שעות לפני הבחינה. שבת שלום ובהצלחה לכולם. אביחי.

Malvi_3834:

הלוואי והייתי מקבלת גם פטור מהבחינה הפסיכומטרית :) בהצלחה לכולנו!!

avichai:

הספרים שצריך להביא לשיעור היום הם אלגברה ו"הגיון פסיכומטרי".

avichai:

צהריים טובים. שיעורי הבית ליום רביעי: 1)"בעיות באותיות" בספר באלגברה ובעיות. 2)"בעיות שעון" בספר אלגברה ובעיות. 3)"שיטת המאזניים" בספר אלגברה ובעיות. אני מזכיר שיש הפנייה בספר בסוף שיטת המאזניים לכמה שאלות בממוצעים ובעיות ריכוזים שניתן לפתור בשיטת המאזניים. נסו ותיהנו. 4)"שקרנים" בספר הגיון פסיכומטרי. תרגולים 1-3 לכל הפחות. לשיעור ביום רביעי תביאו את סימולציה 3, "ספר ארטישוק" ואני אעדכן אתכם אם יהיה עוד משהו. אם יש למישהו שאלות, אני זמין היום מ-15 עד 23 בלילה ואשמח לענות לשאלותיכם ולעזור. יום טוב ובהצלחה לכולם.

avichai:

השיעור היום יתחיל ב-17. נא להביא את סימולציה 3 ואת הספרים אלגברה, גאומטריה וארטישוק.

avichai:

מחר ב16:30 שיעור כרגיל. נא להביא אלגברה, גאומטריה, ארטישוק ואת המחברת של הסימולציה ה-3 שפתרתם. אני מזהיר מראש, שייתכן שלא נשתמש בכל הספרים כי זה תלוי בקצב ובמה שנחליט להתמקד, אז אם למישהו יש בעיות גב מלסחוב עוד ספר מהבית לכיתה, שיעלה מולי ואני אבדוק מה אפשר לחסוך לו... ניפגש מחר. לילה טוב ובהצלחה.

avichai:

בוקר טוב. עדכנתי סימולציה 4 לכל הכיתה. אם למישהו יש שאלות, טענות, בעיות ומענות, הוא יכול לעלות מולי היום עד 15 בצהריים. הידעת? אם מישהו לא סגור איך צריך לסמן את העיגולים בדף תשובות, שיפנה לגלית שמונתה בזה הרגע ל"מעגלת" הכי מדוייקת בכיתה. הידעת 2? רק לי זה נראה מוזר שהמבחנים של טל ואופיר זהים??? יש מצב ש....? סתם סתם. אני מזכיר שסימולציה 5 תהיה ככל הנראה בשישי, אבל אם זו תהיה בעיה, ייתכן שיהיה אפשרי גם בחמישי. שבת שלום לכולם ונתראה ביום שני.

avichai:

לילה טוב לכולם! אחרי שמילאתי את חובתי הצנועה למולדת, נעשה מחר שיעור סיכום אחרון לקראת המבחן. אני אתחיל בשיחות אישיות מ-8 עם ניקיטה ואח"כ גלית, כשהשיעור יתחיל באיזור 9:00 לערך. במהלך היום נפתור את כל סימולציה 5, נתרגל חלק מהארטישוק ואסכם לכם ממש אבל ממש בקצרה את כל החומר למבחן. כמו כן, תהיה שיחה אישית עם כל אחד, כדי לראות איפה הוא עומד לקראת המבחן ואם הוא פותר נכון מבחינת הזמנים וכו'. נחזור מחר גם על כל דרכי הקיצור ושאלות "המתנה" שיש במבחן. אם יש נושא כלשהו שתרצו שנחזור עליו מחר בצורה מעט מקיפה יותר, כמובן שגם זה יהיה אפשרי. אין זמן מוגדר מראש לסוף השיעור, כך שכל אחד יישאר כמה שיוכל, כשאני מעריך שנסיים סופית לקראת אחר הצהריים. תביאו איתכם למחר "חשיבה מילולית" בנוסף ל"ארטישוק" וסימולציה 5. ניפגש בבוקר!