השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס חיפה , פברואר 2013

Anonymous:

שלום חברה , זהו פורום הכיתה שלנו , כפי שאמרתי לכם בכיתה, אתם יכולים לשאול כאן כל דבר ובכל נושא - מנהלי או לימודי . אני מאחל לכל הקבוצה שלנו הצלחה , אמנם ההיכרות שלנו קצרה אך אני כבר בטוח שעם עבודה רבה והשקעה מתאימה נגיע יחדיו ליעדים שאתם מייחלים אליהם . שבוע טוב !

Anonymous:

שלום לכולם , מחר אנחנו נבצע את הסימולציה הראשונה של הקורס , דרוש להביא : 1. עפרון (בעדיפות ל HB2) 2. מחק 3.מחדד 4.מים + חטיף למי שצריך... בהצלחה !

sapir2828:

היי אלירם, רציתי לשאול איפה אני אוכל לראות את ציון הסימולציה כאשר יתפרסם??? אני בלחץץץץץ :mishuga

Shaked860_1090:

היי ! מקווה שהשבת עברה בכיף לכולם (: איזה ספרים צריך להביא למחר??

batel1322_8483:

איפה רואים את הציונים של הסימולציה?

sapir2828:

הספרים להיום הם: אלגברה ובעיות, חשיבה מילולית

sapir2828:

איזה ספרים להיום חבר'ה?!?!?!?!?

Anonymous:

שלום חברה , אני מקווה שהיה לכם שיעור טוב בשלישי , אנחנו נפגשים ביום ראשון לשיעור רגיל . ספרים ליום ראשון - ספר גיאומטריה + ספר ההגיון . לגבי הסימולציות - אני מאוד מקווה שכבר היום בערב תראו את התוצאות , לכל המאוחר זה יהיה בשישי בצהריים , ניתן לראות את התוצאות שלכם תחת תרגול פסיכומטרי אונליין : "הסטטיסטיקה שלי" . את מטלות הכתיבה אני אחלק לכם ביום ראשון .

sapir2828:

אלירם אני לא מבינה את התוצאות מקווה שתסביר לי..הכל שם באחוזים ואין מושג לגבי ההרצאות.. תודה

mivoloshin:

איפה אני רואה את ציון הסימולציה?

Anonymous:

היי , הרבה מכם שאלו לגבי האופן שבו רואים את הציון , אני אראה לכם בשיעור הקרוב איך ניגשים לאזור המתאים באתר ורואים את הציון . שבוע טוב .

Shaked860_1090:

איזה ספרים צריך להביא לשיעור היום??

Anonymous:

היי , לשיעור היום (שלישי 11/12/12 ) נא להביא את הספרים הבאים : אלגברה ובעיות ואנגלית פסיכומטרית . יום טוב !!

inbalzaretsky:

היי, איזה ספרים להביא היום? :)

segev2:

חחח היטלר מתבאס מהפסיכומטרי: http://www.youtube.com/watch?v=31E_jp9GIcY&feature=share

Anonymous:

שלום לכולם , נא להביא לשיעור ביום שלישי ה 18/12/12 את הספרים הבאים : אלגברה ובעיות + חשיבה מילולית . יום טוב .

Anonymous:

שלום חברה , שתי תזכורות חשובות : 1. היום , ראשון ה 23/12/12 , אין שיעור .(כפי שמופיע בלו"ז שקבלתם בתחילת הקורס ) . 2. מי שלא נרשם עדיין לבחינה נא לעשות זאת בדחיפות , מי שצריך הדרכה וייעוץ בנושא נא לפנות אליי . שבוע טוב .

Anonymous:

שלום חברה , היום , ראשון ה 30/12/12 , נלמד גיאומטריה והגיון . יום טוב .