השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

פורום תל אביב יולי 2010

Anonymous:

לכל תלמידי סניף תל אביב ברכות עם הצטרפותכם למשפחת אוקיי. בהצלחה בבחינה לכולם, אוקיי פסיכומטרי - מכניסים אותך לאוניברסיטה !

Anonymous:

היי לכולם :) ברוכים הבאים לפורום שלנו. אתם מוזמנים להעלות פה כל שאלה וכל דבר שיש לכם להגיד. שיהיה לכולנו בהצלחה

Anonymous:

מזל טוווב לנו!!! =] המון בהצלחה לכולם.......

Anonymous:

ויש לי שאלה גם, מהשעורי בית.. חשיבה כמותית, עמוד 280 תרגיל 24. אני לא יודעת את הדרך לפתרון אשמח לעזרררה!!! תודה.

Anonymous:

אוקיי את השאלה שלמעלה נעזוב.. כי איירין כבר ענתה בשיעור... תודה איירין!!! :) עכשיו איפה אני מוצאת פה את התוצאות של הסימולציה הראשונה שעשינו שבוע שעבר??. אני לא הצלחתי למצא פה..

Anonymous:

עזבנו את השאלה מהספר :) עכשיו לגבי התוצאות של הסימולציה - בעמוד למטה תיכנסו ל"תרגול פסיכומטרי" ושם תיכנסו לתוצאות בהצלחה :)

Anonymous:

אווווף נכנסנו ל"תרגול פסיכומטרי" שם בלמטה של הדף אך לצערינו, אין באפשרותי לראות!! למה?? help me

Anonymous:

תוודאו שנכנסתם כמשתמשים רשומים ושבמשרד יש את הפרטים של המייל שלכם. כאן מסתיימות היכולות הטכניות שלי, אז אם זה עדיין לא עובד, תשלחו מייל ל iok.eyal@gmail.com והוא יעזור לכם

Anonymous:

איזה כיף, זה הצליח לי..תודות. :oops: ואז ראיתי את הציון :( :cry: סופש מהנה להמונים שנוכחים פה... :!:

Anonymous:

לא להתרגש מהציון, זוהי רק סימולציה ראשונה. את תראי בסוף הקורס כמה שיפרת.. סופ"ש מעולה שיהיה :)