השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

אודות או.קיי. פסיכומטרי

הקמנו את רשת או.קיי. ב-1996 עם הרבה אהבה להוראה ורצון לעזור למועמדים להתקבל ללימודים אקדמיים . גיבשנו צוות מורים מקצועי, שפיתח שיטות פסיכומטריות ייחודיות וערך ספרי לימוד מהטובים בתחום.

השיטה שלנו מבוססת על שילוב של הוראה מקצועית ומודיעין איכותי.  בזכות עבודת המחקר הישגנו יכולת חזוי מדהימה – לבוגרי או.קיי. אין הפתעות בבחינה אמתית וזה מבטיח תוצאות גבוהות מכל חברה אחרת.

ספרי הלימוד שלנו מתעדכנים אחרי כל מועד הבחינה ומכילים אלפי תרגילים רלוונטיים. ערכת הלימוד OK כוללת כ-20 ספרים וחוברות.

אנחנו מציעים מגוון מסלולי לימוד, ביניהם מסלול "או.קיי. אקסטרה", המשלב לימודים בכיתה עם תגבורים אישיים ופתרון שיעורי הבית בכיתה ("השיטה הסקאנדינבית"), מסלול "קמפוס פתוח", שמאפשר לסטודנטים ללמוד 5 ימים בשבוע בפיקוח מנטור אישי, מסלול שיעורים פרטים "אחד על אחד", מסלול מיוחד לליקויי למידה, מסלול פסיכומטרי ווירטואלי דרך האתר וקורסי הכנה בשפות זרות (רוסית, צרפתית, אנגלית (מבחן משולב)).

הקורסים שלנו צולמו ולרשות הלומדים עומדת ספריית ווידאו עשירה בכל נושאי הבחינה, וזאת נוסף על התרגול הפסיכומטרי באתר. שיעורי הווידאו נחוצים לא רק כדי להשלים חומר במקרה של חיסור. השיעורים נועדו בראש ובראשונה כדי לרענן נושאים שנלמדו בתחילת הקורס ל- קראת סופו.

אנחנו יודעים, שאחרי הכל ההבדל בין כל המכונים הוא במורים: באו.קיי. מלמדים רק מורים וותיקים, עם נסיון של 5 שנים לפחות וכולם אהובים מאוד על תלמידינו. הם תמיד יהיו שם בשביל התלמידים שלהם ויידעו איך להעביר שיעור באווירה נעימה ולהסביר את החומר בצורה הטובה ביותר.

אנחנו מבינים, שאף אחד לא בא ללמוד פסיכומטרי, כדי ללמוד את החומר כשלעצמו. לאו.קיי. באים כדי להתקבל ללימודים אקדמיים. אנחנו עושים את המיטב, כדי לעזור לתלמידינו להגשים את החלום. יותר מ-15,000 סטודנטים למדו באו.קיי. מאז הקמתה והצליחו בבחינה הפסיכומטרית. אנחנו גאים בשביעות רצון גבוהה מהקורסים שלנו ומהישגי התלמידים.

בין השותפים הבכירים שלנו הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, הסוכנות היהודית לא"י, עיריות ומועצות אזוריות רבות.

נשמח אם תחליטו להתייעץ אתנו בכל נושא הקשור בבחינה הפסיכומטרית, קורס הכנה בקבוצה או אחד על אחד או קורס מוסדי.

המוקד הארצי: 1-800-650-700, שעות פעילות 9:30-17:00, א'-ה'.