השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

קורס פסיכומטרי אונליין

ללמוד פסיכומטרי מבלי לקום מהכורסא נשמע לכם חלום? רשת OK משיקה קורס פסיכומטרי מקוון (אונליין), הכולל שיעורי וידאו בכל נושאי הבחינה, תרגול מתקדם באינטרנט וליווי של מיטב המורים של הרשת במהלך הקורס. כל תלמיד של קורס הכנה לפסיכומטרי OK אקסטרה מקבל גישה לקורס מקוון ללא תוספת תשלום.

מה בקורס?

למידה אונליין באמצעות מחשב נייד.

שיעורי וידאו

כ – 270 סרטוני וידאו, בהשתתפות מורים בכירים של או.קיי., יוצרים תחושה של נוכחות פיסית בכיתה, כאשר לכל לומד אפשרות לעצור את הסרטון ולחזור על כל נושאי הקורס בכל רגע שיבחר.

שיעורי וידאו מאפשרים להבין כל החומר הנלמד, ללא פשרות וללא דילוגים, בצורה מעמיקה ויסודית, ללא הגבלה בהיקף הלימוד. ניתן לצפות בשיעור מס ' 1 ושיעור מס' 2

תרגול באתר הרשת

תרגול פסיכומטרי מתקדם באתר מאפשר לכם למידה עצמית יעילה, פתרון בחנים , הכנת בחינות בהרכבה עצמית והשתתפות בבחני מעקב, שיעזרו למפות את ההתקדמות בחומר הנלמד.

פורום "מורה תורן"

בפורום או.קיי. ניתן לפנות בשאלות משיעורי בית למורים ולקבל עזרה והסברים באופן שוטף.

ערכת ספרים מקיפה

תלמידי הקורס מקבלים ערכת ספרים מקיפה שכוללת 15 חוברות וספרים בכל נושאי הבחינה, ערכת הכנת טרום-קורס (מבוא למתמטיקה, חוברת שינון מילים ומילון שיפור אוצר מילים) ו-5 סימולציות מלאות. הערכה נשלחת עד הבית עם דואר שליחים.

אישי, נוח, ידידותי ובלתי מוגבל

קורס או.קיי. אונליין זמין, נגיש, נוח, אישי וידידותי. אתם קובעים מתי להתחיל ללמוד, לא מוגבלים בהיקף שעות לימוד ולומדים ממיטב המורים בתחום.

נצלו הזדמנות זו להתכונן לבחינה הפסיכומטרית ולהצליח!

לפרטים והרשמה ניתן לפנות ל 1-800-650-700 או השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם:

  1. (שדה חובה)
  2. (שדה חובה)
  3. (נא להכניס דוא"ל תקין)
  4. (שדה חובה)