השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס קריית גת פברואר 2011

Anonymous:

מה קורה?? אז פה זה הפינה שלנו להוסיף מה שאנחנו רוצים, לשתף ולדבר. בנוסף אפשר לשאול אותי ואת אלי פה כל שאלה.. אנחנו פה בשבילכם, שיהיה לכולנו בהצלחה ואחלה קורס! אלי ותום :jump

Anonymous:

אהלן! איפה אני מוצאת את הציון של הסימולציה שעשינו היום??

mefaked:

[img:mtbvgnln]http://img.skitch.com/20101207-earbdui9x5j51ixmakticfk1tw.preview.jpg[/img:mtbvgnln]

Anonymous:

תגידו מישהו יודע עד איזה תרגולים עושים בחשיבה מילולת ? אלי אמר שישלח מייל משהו... :beer

Anonymous:

אהלן אהלן! בתשובה לשאלתך אבשי (באיחור קל אבל עדיף מאוחר מלעולם לא..): אנלוגיות - עד תרגול 30 פטל - עד תרגול 25 השמ"ש עד עמוד 298 אנגלית - SC - עד עמוד 39 RE - עד עמוד 66 עוגה בשישי, עליי :) המשך שבוע טוב! אלי

Anonymous:

אלי אל תעשה פאדיחות עם העוגה אה סומך עליך :nu

Anonymous:

נשאיר לך קצת במקרר תבדוק בעצמך :chaki

Anonymous:

אלי מביא עוגה?? נפטרתי מהמחויבות המעצבנת הזאת..יש!! :jump _מעיין_

Anonymous:

מה נראה לך יא מצחיקה, את מביאה בשלישי :xa

Anonymous:

אהלן תלמידיי היקרים, חידה קטנה.. איזו חיה בבוקר הולכת על ארבע רגליים, בצהריים הולכת על שתי רגליים ובערב על שלוש רגליים? הפותר המאושר יקבל טפיחה על השכם מהמדריך האהוב עליו, או טפיחה וירטואלית לשומרי הנגיעה שבינינו :) שבת שלום! אלי

Anonymous:

בן אדם. שהוא תינוק הוא הולך על 4 (זה כאילו בבוקר) שהוא מתבגר הוא הולך על 2(צהריים) שהוא מזדקן הוא הולך על 3 עם מקל הליכה(לילה) ד"ש בבית

Anonymous:

טוב שוער :)

Anonymous:

יאללה אנשים עוד חידה הפעם עם מספרים.. איך ניתן להגיע בעזרת המספרים 2,3,4,5 למספר 21 ע"י חיבור, חיסור, כפל וחילוק בלבד? (מותר להשתמש בכל פעולה רק פעם אחת).. בהצלחה :)

Anonymous:

5-4(2+3) עזוב אותך קבל אתה חידה: בן אדם נמצא תלוי במדבר בבית קטן עם חדר אחד. החדר היה ריק חוץ מהבן אדם התלוי ושלולית מים. איך הוא התאבד? מי שמצליח שיביא עוגה ....

Anonymous:

היי ניראה לי שנאדם... ועכשיו למשהו קצת יותר חשוב איך אני רואה תציון של הסימולציה?... מורן

Anonymous:

יופי, התחממת, ועכשיו תגיע עם ארבעת המספרים האלה למספר 26 :) מורן - בעמוד הראשי יש לך בצד שמאל למעלה "תוצאות" תלחצי שם ואז יופיע לך בצד שמאל הציונים האחרונים, תלחצי על הבחינה שאת רוצה.. יום טוב!

Anonymous:

4*3+5(2) אתה שם לב שלא ענית לי......

Anonymous:

השתמשת בכפל פעמיים, לא עובד יקירי. "מי שמצליח שיביא עוגה ...." - מה נראה לך? אני אענה או לא אענה? :)

Anonymous:

אלי לא ענית לי על הכל =\ שאלה 30 בהסתברות ועוד אחת בגאומטריה. טנקס! גוד שאבעס

Anonymous:

אלי 20 לייקים על הסרטון של אבוט וקוסטלו מעיין :mrgreen: