השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס חיפה-טכניון אפריל 2011

Anonymous:

אהלן חברים! אז זה המקום שלנו להיפגש גם כשאנחנו בבתים! אתם יותר ממוזמנים להעלות פה את כל מה שאתם חושבים/אומרים/מתעניינים/שואלים.. בקיצור, הכל. מאוד נשמח שזה יהפוך להיות במה מהנה לכולנו שתכלול גם הודעות ומידע לימודי. שתהיה תקופה מהנה ומוצלחת לכולנו, ברוכים הבאים למשפחת או קיי, יפעת ויריב.

Anonymous:

סוף סוף הצלחתי להתחבר... איזה כיף, לקח לי בערך שעה להצליח :jump

Anonymous:

חברימוס! העלתי את תוצאות הסימולציות שלכם לאתר. אתם מוזמנים להיכנס לפירוט התוצאות ולהתרשם מהנושאים שאתם חזקים בהם יותר ופחות. הוספתי את כל התלמידים שלא היה להם יוזר. אני חושב ששם המשתמש הוא כתובת המייל והסיסמה היא תעודת הזהות - אם יש בעיות, תגידו לי. זהו, שיהיה לכם לילה/יום טוב! נ.ב. עירית, מזל טוב על ההצלחה להתחבר לפורום!

Anonymous:

אתמול לא כולם נשארו לתרגול שאחרי הסימולציה ולכן לא כולם יודעים מהם הספרים שנשתמש בהם מחר. - מבוא למתמטיקה - אלגברה ובעיות - חשיבה מילולית בהצלחה לכולם!

Anonymous:

שיהיה לכולנו סופ"ש מעולההה!=]ושבתתת שלום!!! :jump

Anonymous:

או! ככה אני אוהב אתכם! מגיבים בפורום, אני רוצה שזה יתפתח למנהג קבוע של כולם! שבת שלום לכולם! :beer ואל תשכחו שלכל שבת יש מוצאי שבת ואנחנו ניפגש בראשון...

Anonymous:

מישהו יכול להזכיר מה הספרים שצריך מחר?

Anonymous:

:dogs

Anonymous:

הספרים הם חשיבה מילולית וחשיבה כמותית. ניפגש בחמש!

Anonymous:

^shoresh ^half

Anonymous:

חומר למחשבה: http://www.youtube.com/watch?v=LL0eK75v ... ture=share

Anonymous:

אז איזה ספרים להביא בסוף ל15/2 יום שלישי מחר? אני כבר מבולבלת...

Anonymous:

אהלן חברים! הספרים להיום: היוגיון פסיכומטרי ואנגלית פסיכומטרית. תבלו!

Anonymous:

וואו שחף... הסרטון היה חופרררררררר... אבל למדנו שעדיף לניות מהנדס :-)

Anonymous:

שחף, תהיה בריא.... איזה סרטון חופר..... כל המטרה שלו הייתה תירוץ לאכול 2 חפיסות שוקולד

Anonymous:

https://acrobat.com/#d=RJffJDw3AxKJWaOEcnXkZQ חבר'ה בניתי פה איזה סוג של נוסחאון משותף של כל מיני נושאים שצריך לזכור.... אם יש טענות הערות והארות אשמח לשמוע, וגם אם יש רעיונות של מה להוסיף בכיף.... כמובן שככל שנלמד, אוסיף את הנוסחאות החדשות ואפרסם שוב... שבת שלום!

Anonymous:

ענבר - רעיון אדיר!!! יכול מאוד לעזור! הצעה קטנה לשיפור כדאי מאוד להכניס את הכללים היוצאים מהכלל הנפוצים: של "אין" ו"רק"במשפטי כלל. ושל "לא רק" ו-"לא כל" במשפטי קיום. חוצמזה אני חושב שאולי עדיף לעשות את זה בWORD כי ACROBAT לא כלכך נוח לשימוש הזה וגם לא תמיד זמין לכולם. באמת רעיון אדיר, שבוע טוב! :tease

Anonymous:

שבוע טוב לכולם! הספרים ליום ראשון: היגיון פסיכומטרי, גיאומטריה והסקה מתרשים, חשיבה מילולית. שחף, אהבתי את הסרטון, אני חשבתי אינטואיטיבית שיכולה להיות דרך שבה אפשר יהיה להקטין את מספר השבירות (למשל, אם נקדים את השבירות לאורך לפני השבירות לרוחב או להפך). ואני לחלוטין מסכים עם ההבדל. תזכירו לי לספר לכם בדיחה בכיתה שנשענת על הרעיון הזה.. ענבר, כל הכבוד על הנוסחאון. בכל מקרה, שיהיה שבוע טוב!

Anonymous:

הי יריב או יפעת: מה עושים אם יש לי ״אם כל ה אז״ במשפט? למשל בעמ׳ 199 בהיגיון פסיכומטרי: ״אם מישהו לא הפך למפורסם אזי הוא לא מנהיג או שהוא בעל שתי עיניים״ איך ״מתרגמים״ את זה ל:א->ב או משהו כזה? 

Anonymous:

אהלן כולם! הספרים למחר: אלגברה ובעיות והיגיון פסיכומטרי. ענבר, לשאלתך: את המשפט שבשאלה אנחנו מצרינים כך: מנהיג שאין לו עין אחת -> מפורסם. נשלול את שניהם ונהפוך את הסדר: לא מפורסם -> לא "מנהיג שאין לו עין אחת". מה זה בעצם לא "מנהיג שאין לו עין אחת"? או שהוא לא מנהיג או שיש לו את שתי העיניים. כשאנחנו אומרים מנהיג שאין לו עין אחת אנחנו בעצם אומרים שני דברים: 1. מנהיג. 2. חסרה לו עין. אם אפילו אחד משני הדברים האלו חסר אז הוא לא "מנהיג שאין לו עין אחת". ערב טוב לכולם!

Anonymous:

הנה הנוסחאון עם כמה תוספות.... https://acrobat.com/#d=Zra0ctBE1hD*Uxg4*DjTyg

Anonymous:

:tiruf

Anonymous:

היי חברים, כל הכבוד ענבר על הדף נוסחאות. אני מוסיפה עוד שני קבצים שאני מקווה שיועילו. הראשון זה תוספות של נוסחאות וכללים מרכזיים בכמותי (רק חומר שנלמד עד עתה) והשני זה סיכום קצר של היגיון צורני. אם יש דברים נוספים שפספסתי או שינויים, אנא יידעו אותי. שבת שלום, יפעת

Anonymous:

היי נראה לי פיספסתי את הספרים למחר מישהו יכול לרשום את הספרים שצריך להביא?

Anonymous:

אלגברה ובעיות והגיון פסיכומטרי

Anonymous:

אהלן חבר'ה, התשובות לשאלות באחוז מורכב הן: 1-א, 2-ב, 3-ג, 4-א. בהצלחה!

Anonymous:

למען הסר ספק: ביום חמישי הקרוב (17/3) וביום ראשון (20/3) תהיה חופשת פורים ולא יתקיימו לימודים. נחזור ללמוד ביום שלישי (22/3). מאוד מומלץ לנצל את הזמן ללמוד.. חג שמח לכולם!

Anonymous:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 83&theater זה מה שמצאתי אחרי 3 שעות לימודים!

Anonymous:

חחחח יופי שחףף!!!מצחיק!

Anonymous:

מילא מצחיק...מה שעצוב זה שאת בודקת את הפורום שב10:30 בבוקר...

Anonymous:

חחחחחח שחף זה עונה על כל התיאוריות שלך .... מישהו יכול להגיד לי איזה ספרים צריך להביא להיום ? :tease

Anonymous:

היי, תוצאות הסימולציה השנייה הועלו לאתר. תוכלו לראות אותן תחת לשונית "תוצאות" כאשר תתחברו עם שם המשתמש והסיסמה שלכם. אני מצרפת גם קישור למפתח התשובות הנכונות של הסימולציה לעיונכם: https://iok.co.il/downloads/sima_answers ... st2heb.pdf יפעת

Anonymous:

אני לא מצליח לראות את התוצאות... :/

Anonymous:

אהלן חבר'ה! תוצאות הסימולציה באתר!!

Anonymous:

יש לי שיר במיוחד בשבילכם ..... אותי הוא מעודד :shira http://www.youtube.com/watch?v=MtnWfPR-sDQ

Anonymous:

בטח שזה מעודד.....אם דוד שלי היה מנכ"ל אינטל אז גם לי היה קל וכיפי... :nu

Anonymous:

הייתי עושה לך לייק אם היה אפשר.. מעודד ביותר :-) :egg :sigaria *דמייני שעל הסיילי האחרון יש כובע סטלני צבעוני כזה*

Anonymous:

חחחח אבל דוד שלל דייג לא ? זה גם מעודד וכיפי :jump חחחחחחחח כן זה אחלה שיר לפתוח איתו את הבוקר של המבחן !!! מומלץ :rikud2

Anonymous:

דייגים זה מצחיק..אבל לא עוזר לפנסיה... :?

Anonymous:

אז אתה יכול להיות מנקה בטכניון ... זה פנסיה טובה ... :dogs

Anonymous:

אהלן חברים! התוצאות של סימולציה 4 באתר. בשתי מילים: גאה בכם! יריב.

Anonymous:

דניאל...עם התוצאות בסימולציות שלי כרגע זה כנראה הכי רחוק שאני אגיע..... :mishuga

Anonymous:

שחףףףףף יום יבוא ותקבל סטירה שאתה בוכה על 650!!!!!!! :tease

Anonymous:

חחחחחח נראה לי שזה גם מה שאני יעשה .... יש תנאים טובים חחח :tease

Anonymous:

כן לא רע..אפשר לחיות מזה..מי צריך להיות מהנדס???? ונדיה אני עדיין מחכה לבלוןןן

Anonymous:

נכון מי צריך להיות מהנדס בטכניון שאפשר להיות מנקה בטכניון.... :jump :jump

Anonymous:

חברים יקרים מהקורס רציתי להיפרד מכן ולאחל לכם המון המון בהצלחה לכולם במבחן, כולכם שפיצים ואני מאמין שתצליחו. היה לי מאוד מאווד כיף להכיר את כולם ולחוות בפעם השנייה את הקורס הניפלא שאני לא מצטער על שום שנייה שנרשמתי. אולי אפגוש כמה מכם במבחן אבל אני מגיע רק לחלק של האנגלית כדי לקבל פטור בלימודים. יריב- תודה לך המון המון, היה לי ממש כיף להכיר אותך ומאחל לך המון בהצלחה בדרך הלא פשוטה עד לתואר ברפואה. שוב בהצלחה לכולם, ולדי קולטון. :zipa

Anonymous:

חחחחחחחחחח זה מרגיש כאילו היית המדריכת קליעה שלנו בצבא או משהו כזה והשתחררת.... בהצלחה גיבור!!!! :koah

Anonymous:

קורס אפריל 2011 חיפה כבוד ועוצמה, הועלו התוצאות לסימולציה 5! לעיונכם... להזכירכם, ביום שלישי תהיה מסיבת סיום :wink1 אתם מוזמנים להביא אוכל :zipa , שתיה :beer , תכנית אומנותית :shira :rikud2 :kinor וכדו' אבל הכי חשוב להביא ארטישוק כי אנחנו רוצים גם ללמוד.. :geek: ולדי, המון בהצלחה בהמשך, זה לא פשוט ללמוד הנדסה אבל אני בטוח שתסתדר מצוין! אתה מוזמן לקפוץ לביקור ביום שלישי...

Anonymous:

טוב אז מי מביא מה ? :beer

Anonymous:

אני חושבת שעדיף שכל אחד יגיד/ירשום כאן מה הוא מביא,מהרשימה,הנה דוגמא: קולה,ספרייט,מיץ תפוזים,חטיפים למיניהם-מתוקים,מלוחים,עוגה יהיה טוב,צלחות,כוסות,וכ״ו....

Anonymous:

אני ארשום פה מה כל אחד יביא ואני מקווה שכולם ישימו לב=] דני-בקבוק שתיה וחטיף מיכאל -עוגיות וכוסות חד פעמי ספיר-חטיף וצלחות חד פעמיים שחף-חטיף ובקבוק מירי-חטיף ובקבוק דימה-מפיות וחטיף דניאל-עוגיות ניתאי-חטיף או 2 קטיה-עוגה פבל-חטיף ובקבוק שתיה חן-חטיף או 2 מיכל- אם את באה אז חטיף ענבר- עוגיות אני אביא עוגה ובקבוק שתיה ועוד כמה הפתעות! מקווה שכולם יכנסו ויראו!נתראה מחר יהיה כיףף!=] :shira

Anonymous:

אש עליך ענבר ..!!!! :mishkefet אני מקווה שבאמת כולם יראו את זה !!! ומי שרוצה לשמור על קשר יכול/ה לכתוב את הפייסבוק סתם לכיף !!! :beer

Anonymous:

זה בסדר גם ככה רובנו ניפגש בקורס הבאאאאאאא :spoh נדיה מברוק על הרשימה אל תשכחי את הבלון שלייי :roll:

Anonymous:

שחף אומר שזה חסר תועלת שנלכלך לו את הפייס כי גם ככה לא נשמור על קשר כי הכל אינטרסים (נראה לי ציטוט די מדויק...) כל מקרה אני MIRI SHLAEN תוסיפו!! דניאל- אחלה רעיון!! ונדיה את שפיצית!

Anonymous:

וואאי נדיה אני הייתי בטוחה שענבר עשתה את הרשימה אש גם עליך נדיה !!!!! הפייסבוק שלי : Daniella Eitan Itach :dogs :ambat

Anonymous:

אהבתי מאוד את מה שהלך פה! סחתיין על היוזמה ועל הרוח החברתית! אני בפייסבוק yariv tiram

Anonymous:

וואלה היה ממש נחמד היום !אז שיהיה לנו המון בהצלחה ואנחנו נשמור על קשר זה בטוח!=]