השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס יוקנעם אפריל 2011

Anonymous:

אהלן חבר'ה, זה המקום של הקבוצה להגיד שלום, לשאול שאלות להעיר הערות או בקיצור כל דבר! בואו נהפוך את זה למקום מפגש גם כשאנחנו בבית. מצפה לראותכם, ליאור

Anonymous:

מאשר פורום לילה טוב ויישר כח על הכל אביב :jump

Anonymous:

שלום ליאור, הצלחתי להיכנס לאתר. תודה והמשך ערב טוב! הודיה.

Anonymous:

שלום שלום, ובכן, אחרי מאמצים כבירים, שבמהלכם נודע לי שאחד מכתובות האימיילים שלי כבר בשימוש באתר (מישהו מוכן להגיד לי איך זה אפשרי??) אני נוכחת :rikud2 ניפגש מחר

Anonymous:

שמח שהצטרפתם, איפה כל השאר??? ליאורה, יש דברים שגם אני לא יודע....

Anonymous:

היי ליאור, קיבלתי את המייל והנה אני כאן. תודה רבה וסופ"ש רגוע! בתאל (כן בלי כזה "-" מקף :blbl )

Anonymous:

ליאור שלום! והיי לכולם כמובן מה צריך להביא למחר ??!!! מה שכתוב בלו"ז?? והאם השיעורי בית בחשבון!? כן חשבון!@ זה למחר ? אביב

Anonymous:

אהלן אביב, מחר אנו עורכים סימולציה, כאשר לפניה יהיה זמן לשאלות מהש.ב. במידה ויש לך שאלות מסוימות אתה מוזמן להביא את הספר הרלוונטי, אם לא, תביא עפרונות ומחק שיעורי הבית הם ליום רביעי, כולל המילים שנתנו. נתראה מחר ליאור

Anonymous:

בוקר טוב לכולם, מה שלומכם הבוקר?

Anonymous:

אחחח איזה בוקר נהדר... איך המתקדמים הלימודים, חברים?

Anonymous:

המצב בקנטים והאנלוגיות האלה מחרפנות אותי =/ מה עושים?!

Anonymous:

קודם כל להירגע ולנשום עמוק... אחרי שנרגענו, נסו לעבוד לפי מה שלמדנו בכיתה. מה שלא מסתדר גם אחרי הצצה בתשובות, הביאו לכיתה ונעבור יחד. ליאור

Anonymous:

תגיד ליאור, נכון שלא צריך את הספר של החשיבה המילולית ליום רביעי?

Anonymous:

נכון מאוד! אלא אם כן יש שאלות מהש.ב. שתרצו לשאול

Anonymous:

שלום לכולם , מה צריך להביא ליום רביעי ?

Anonymous:

כפי שאמרנו בכיתה: ספר מבוא למתמטיקה, ספר אלגברה ובעיות וספר אנגלית פסיכומטרית. נתראה

Anonymous:

לק"י חברים יקרים ה' עמכם מישהו יודע אולי אלו ספרים צריך להביא ליום ראשון? לילה טוב אביב .ב.

Anonymous:

הספר של החשיבה המיליולית ואלגברה ובעיות..

Anonymous:

לק"י ליאור שלום יום שלישי אני אשמח להגיע בין 15:00 -16:00 לתרגול וחזרה יום טוב אביב

Anonymous:

מצוין, נתראה

Anonymous:

חבר'ה, היה אחלה שיעור היום - מאוד נהנתי. לפני שעולה השאלה הנה התשובה: לשיעור הבא יש להביא - גיאומטריה והסקה מתרשים + חשיבה מילולית. שבוע מצוין לכולכם

Anonymous:

בדיוק חשבתי על זה שלא אמרת מה צריך להביא היום ראשון... תודה, ונתראה... כשתחזור :) נ.ב: השיעור באמת היה מאוד טוב אתמול

Anonymous:

לק"י שלום חברים אפשר בבקשה מה הם השיעורי בית שיש לעשות ? ומה החומר הנלמד יום ראשון ? תודה ויום טוב אביב

Anonymous:

למדנו השלמת משפטים, ישרים ומשולשים ... יש בספר של חשיבה מילולית מעמוד 232 - 311 ובספר גיאומטריה עד איזה עמוד 43 מה שאני לא יודעת זה מה צריך להביא היום...

Anonymous:

אהלן חברים, מקווה שעבר עליכם שבוע מצוין ליום ראשון נא להביא ספר אלגברה ובעיות + ספר הגיון פסיכומטרי + ספר מילים וביטויים נתראה בראשון ליאור

Anonymous:

אהלן חברים, מחר שיעור כרגיל. מזכיר כבר מעכשיו, ביום שני הקרוב 21.3 אין שיעור. נתראה בכיתה

Anonymous:

אהלן חבר'ה דף תשובות לסימולציה 2 https://iok.co.il/downloads/sima_answers ... st2heb.pdf היום (יום חמישי) אין שיעור!

Anonymous:

אהלן חבר'ה היום (יום שני) שיעור רגיל כולל חומר חדש בשעות הרגילות. מחר שיעור תגבור משעה 15:00 עד 19:00 נתראה בכיתה

Anonymous:

תודה על התזכורת

Anonymous:

אהלן חברים, דף תשובות לסימה 3 https://iok.co.il/downloads/sima_answers/AnswersTest3-heb.pdf נתראה בראשון

Anonymous:

חבר'ה, היום להזכירכם יש סימולציה. תבואו עם הרבה כוח (8 פרקים) נתראה בכיתה

Anonymous:

לק"י ליאור שלום שים לב בספר חשיבה מילולית עמוד 229 יש בעיה של ניקוד במילה מכסה..... יום טוב אביב ד"א מתי הסימולציה היום ???

Anonymous:

16:00 נתראה... תודה על התיקון

Anonymous:

חברים יקרים, תוצאות הסימולציה הועלו לאתר גאה בכם מאוד על ההתקדמות היפה! מצרף גם את הדף התשובות הנכונות לסימה 4: https://iok.co.il/downloads/sima_answers/Test4Answers-Heb.pdf

Anonymous:

לק"י שבוע טוב ליאור שאלה 25 בארטישוק עמוד 9 יש טעות בתשובות לטיפולך אביב

Anonymous:

אהלן חבר'ה תשובות לסימה 5 הועלו לאתר. מצרף לכם גם את דף התשובות של הסימולציה. https://iok.co.il/downloads/sima_answers/Test5-AnswersHeb.pdf ניפגש מחר.

Anonymous:

יקיריי, תקופה נהדרת עברנו יחד. מאחל לכם המון הצלחה במבחן ולאחריו מקווה שנהנתם ניפגש, ליאור