השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

מועד דצמבר 2011 בחיפה

Anonymous:

שלום לכולם. זה הפורום של הקבוצה שלנו. :beer בהצלחה לכולם!!! כדאי לנצל את תקופת החגים ללימוד מילים בעברית ובאנגלית, ולהסרת כל החלודה המתמטית שהצטברה עליכם במהלך השירות הצבאי, הלאומי, ושאר השנים שחלפו מאז התיכון. :ambat וכמובן גם כדי להתאושש מהסימולציה שתיערך ביום ג' הקרוב (כן!) :shok מדי פעם תפורסמנה כאן הודעות או חומרי עזר. כדאי לכולם להימנות על פורום זה ע"י לחיצה על הלינק שלידו מסומן V כחול בתחתית העמוד. בהצלחה !!! :tease

Anonymous:

כמה לינקים שימושיים: התחלה - viewtopic.php?f=158&t=1079 בנוגע לתרגילים מהספרים - viewforum.php?f=48 תרגול אונליין - https://iok.co.il/he/testing/home

Anonymous:

כאן: viewtopic.php?f=158&t=1717#p3054 תוכלו למצוא סיכומים של הנושאים הראשונים של הסרת חלודה - מומלץ בחום.

Anonymous:

מצורף לו"ז הקורס. [attachment=0:ybgtfsa0]haifa december 2011.pdf[/attachment:ybgtfsa0] אין שינוי בתאריכים ממה שקיבלתם ביום הראשון. שימו לב שבימי ג' יתקיימו שיעורי האקסטרה. שימו לב שלקראת סוף הקורס מוסיפים כמה ימי ד', כך שיתקיימו 4 שיעורים בשבוע (זו כבר תקופת המרתון, רובה לא תלול חומר חדש אלא רק חזרות.

Anonymous:

היי עדיאל! יש לי כמה שאלות אליך... בקשר לתרגול המילים באתר, זה לא מסתדר לי לפתוח את האותיות זה פשוט לא נותן לי ללחוץ על האות הרצויה! שאלה 2 היא בקשר לספר מבוא במתמטיקה ע'מ 70 שאלות 117-124 אני לא מצליחה להבין את העיקרון: 117-120 אני חצי שעה מנסה לפתור וזה ממש לא יוצא כמו התשובה בספר כניראה אני מפספסת משהו וככה גם 121-124 תודה ויום טוב

Anonymous:

שלום לנה. בקשר לתרגול המילים, את לא צריכה ללחוץ על האות אלא על הלחיץ "לפרק הבא". מיד אחרי הפרק הכללי מופיע הפרק של אות א', אחריו ב' וכו'. בנוגע לתרגילים, אכן תרגילים יחסית קשים, יש לשאול אותם בפורום המתאים. לשם דוגמה עניתי לך על תרגיל 117 ועל תרגיל 121, ראי בקישורים הבאים: viewtopic.php?f=137&t=2497 viewtopic.php?f=137&t=2498 אם תזדקקי לפתרונות נוספים, כדאי קודם כל לשאול בפורום שם - עלייך לרשום את מספר העמוד או שם הפרק ואת מספר התרגיל. בהצלחה. ;)

Anonymous:

שלום עדיאל אני מתרגל את החוברת הבנת הנקרא של אנגלית צריך לעשות את זה עם זמן או שזה בנתיים רק לראות איך אני עם שאלות ממאמרים..? תודה חג שמח

Anonymous:

שלום אריאל. אם אתה מתכוון לחוברת "חשמ"ל" - אין צורך בעבודה עם זמנים בשלב זה.

Anonymous:

גם אליה וגם לאיזור של הבנת הנקרא באנגלית לא צריך לעשות את זה עם זמן נכון ? תודה יום טוב אריאל

Anonymous:

אם אתה מדבר על "אנגלית פסיכומטרית" - התשובה היא שדרושה עבודה בזמנים, אבל טרם למדנו פרק זה. בשאר החוברות אין צורך לעבוד בזמנים בשלב זה.

Anonymous:

בחוברת חשמ"ל של הבנת הנקרא בע"מ 31 קטע קריאה שנקרא archimedes ישנם רק 5 תשובות ל6 שאלות חוץ מיזה שנראה לי שתשובה לשאלה מס" 5 היא 1 ולא 3 תשובה 3 היא התשובה הנכונה לשאלה 6....? תודה ויום טוב..

Anonymous:

נכון. שגיאת דפוס. sorry... :|

Anonymous:

עדיאל, למייל שקיבלתי לא היה מצורף קובץ או כתובת, יש אפשרות להעלות את שתי המצגות לפורום?

Anonymous:

שלחי לי מייל ואעשה לך REPLAY עם הקבצים.

Anonymous:

שלום לכולם, תוצאות הסימולציה השנייה הועלו לאתר. תוכלו לצפות בהן תחת שם המשתמש שלכם. בהצלחה!

Anonymous:

בספר חשיבה מילולית תרגיל 10 בהשלמת משפטים ע"מ 309 אין תשובות ...אם אפשר לדעת מהם?

Anonymous:

בוקר טוב לא בא בטענות לאף אחד אבל אולי יום יבוא ואני ידע מה התשובות של של ההודעה הקודמת ...? שבת שלום :kinor

Anonymous:

מצורף כתמונה: [attachment=0:18a80jb6]1.JPG[/attachment:18a80jb6]