השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס נתיבות דצמבר 2011

Anonymous:

היי לכולם, ברוכים הבאים לפורום הכיתתי שלנו! :perah זה המקום שלכם להתכתב איתי ובינכם. תעלו שאלות, לבטים, טיפים וסתם תשתפו איך הולך. גם בדיחות יתקבלו בברכה כי חשוב לשמור על החיוך. :lol: פתרונות למרבית מהתרגילים בספרים תוכלו למצוא בפורום "פתרונות לשאלות מהספרים". :rupor לא לשכוח- לסיים את המבוא למתמטיקה עד תחילת השבוע הבא! ולצבור כוחות לסימולציה הראשונה שלכם ביום ראשון. שיהיה בכיף, ולא לחפף! מור.

Anonymous:

היי מור :) מקווה שהפורום יהיה מלא. חוויות קשיים שמובילים להתגברויות וחישול ובעיקר כיף. הולכת למבוא למתמטיקה עד השעות המאוחרות של הלילה את מורה מצוינת, ואני מודה עלייך :mitpolel אה כן, וזאת נתנאלה :roll:

Anonymous:

חמודה, תודה! כל הכבוד על התרגול, להמשיך לתרגל עד לשליטה מלאה. היה הרבה זמן לתרגולים (לשמחתינו) בגלל הסימולציה שנדחתה מיום ראשון בשל המצב הבטחוני (לצערנו). בהצלחה לכולם בסימולציה הראשונה, לצערי אני לא אהיה עמכם. הכי חשוב לנסות להתמודד עם השאלות- גם אם יהיה לנו קשה! וכמובן, בלי לחץ, זו רק סימולציית פתיחה שחושפת אתכם למה זו הבחינה הפסיכומטרית, ונותנת לי תמונות מצב התחלתית. מכאן רק נשתפר ונעלה :egg

Anonymous:

מור איפו אני רואה את התוצאות של הסימולציה

lilach85:

היכן נמצא הקורס וירטואלי אני מחפשת ולא מוצאת

Bar:

ליאת, אנחנו לא כאן , זה הקורס הקודם :) אנחנו כאן, ברוכה הבאה : viewtopic.php?f=158&t=3321 קורס וירטואלי כאן: viewforum.php?f=163 ואני כאן :jump לרשתוכם :)