השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

אפריל 2012 ת"א ערב

Anonymous:

שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום הכיתתי שלנו ;) זהו המקום בו אעביר לכם הודעות ואעדכן אתכם בכל הקשור לקורס. תרגישו חופשי להעלות כאן רעיונות, מחשבות, לבטים וכל דבר העולה בדעתכם (רצוי שיהיה קשור לקורס או לבחינה 8-) ) ביום שלישי תערך הסימולציה הראשונה, אין צורך להביא משהו מיוחד, אולי מעט אוכל כגון שוקולד , פירות יבשים, אגוזים או כל מאכל אנרגטי אחר. כמובן לישון טוב ולהגיע עם הרבה אנרגיה. חשוב!! להגיע בזמן. הסימולציה (כמו הבחינה עצמה) תתחיל בדיוק בחמש. מזכיר לכולם להביא ליום ראשון קלסר חוצצים ודפי משבצות... שיהיה לכולנו אחלה קורס והמון בהצלחה! נדב רקוטש

natiitzhak:

מה קורה...אני בפורום והכל בסדר,רק נראה לי שהתכוונת שהסימולציה תתחיל בשעה 17

eden_cohen9999:

:shira הייי!!!!!!!

Anonymous:

שעת הסימולציה תוקנה :) תודה נתי

alon.gutmann:

היי, בהצלחה לכולם!!!

utopia500_7769:

:dogs :dogs :dogs שלום לכולםםם..נכון הסימולציה הייתה חופרת ממש? :-)

2011moti_1950:

אהלן חברים הייתה אחלה בחינה היום בהצלחה לכולם בקורס

2011moti_1950:

אהלן נדב מה קורה רציתי לשאול לגבי הסימולציה הראשונה שעשינו כמה זה נחשב ציון טוב בפעם הראשונה מבחינת אחוזים?? ומנסיונך בכמה אחוזים ניתן לשפר באופן אישי את הציון הכללי מהסימולציה הראשונה ועד לסוף הקורס בעזרת הקורס??

Anonymous:

[quote="2011moti_1950":8jqyxmyv]אהלן נדב מה קורה רציתי לשאול לגבי הסימולציה הראשונה שעשינו כמה זה נחשב ציון טוב בפעם הראשונה מבחינת אחוזים?? ומנסיונך בכמה אחוזים ניתן לשפר באופן אישי את הציון הכללי מהסימולציה הראשונה ועד לסוף הקורס בעזרת הקורס??[/quote:8jqyxmyv] אמרתי זאת פעם ואדגיש זאת שוב... לציון בסימולציה 1 אין שום משמעות! מטרתה היחידה היא הכרה ראשונית ובסיסית עם הבחינה. ולשאלתך מוטי בכמה ניתן לשפר את הציון בעזרת הקורס אענה במילה אחת... הרבה. אז כל מי שמרגיש שלא ממש הלך לו בסימולציה הראשונה הסירו דאגה מלבכם... עד סוף הקורס הכל יהיה בסדר. סופ"ש נעים נדב רקוטש

utopia500_7769:

ערב טוב, מישהו יודע מתי יפורסמו התשובות לסימה 1?..ואיפה בדיוק זה יפורסם (באתר)? תודההה! נטליה :-)

Anonymous:

היי נדב, יש בעיה עם התשובות של הסימולציה... חלק מהשאלות זה לא שאלות שענינו עליהם. כאילו השאלות שמופיעות בסימה אצלי זה לא אותן השאלות שמופיעות באתר.... המשך יום טוב.. :)

karin_353:

חבר'ה אני עברתי לקורס בצפון, היה נחמד להכיר אותכם...שיהיה לכם המון בהצלחה :)

Anonymous:

[quote="karin_353":1ot9nhb7]חבר'ה אני עברתי לקורס בצפון, היה נחמד להכיר אותכם...שיהיה לכם המון בהצלחה :)[/quote:1ot9nhb7] גם אותך קארין בהצלחה

2011moti_1950:

מה קרה קארין כבר ברחת לנו כזה מהר חח

Anonymous:

שלום לכולם ליום שלישי : ספר אלגברה ובעיות: נא לעבור על המבוא לחשיבה כמותית (עמ' 7-22), מבוא לחזקות, מבוא למשוואות/אי-שיוויון. להזכירכם על המבואות יש לעבור לאט לוודא שהבנתם אותם ולסכם למחברת. לשיעור יש להביא ספר אלגברה וספר או"מ. יום טוב נדב רקוטש

Anonymous:

שלום לכולם, ליום ראשון יש לעבור על המבואות הבאים: בספר גאומטריה - זוויות וישרים, משולשים. תזכורת קלה כיצד יש ללמוד מבוא... תחילה קוראים את המבוא לאט כאשר המטרה היא להבין אותו ולא רק לסיים לקרוא :beer לאחר מכן מעתיקים את כל המשפטים למחברת בצורה מסודרת תחת הכותרת מבוא ל...(שם הפרק). לבסוף עוברים על התרגילים לדוגמה ומנסים לפתור אותם בלי לקרוא את הפתרון ולבסוף בין אם פתרנו ובין אם לא קוראים את הפתרון שמופיע ליד התרגיל. אחרי שסיימנו את כל זה אנחנו מוכנים לשיעור 8-) ליום ראשון יש להביא את הספרים הבאים: גאומטריה, אנגלית פסיכומטרית, חשמ"ל. מצורף לו"ז שינון מילים... השבוע הזה אנו מסיימים עם האות א'. משבוע הבא משננים את אותיות ב-ג, מתרגלים את האות א' וכן גם מתחילים בשינון מילים באנגלית עליהם נדבר בשיעור. שיהיה סופ"ש נעים נדב רקוטש

Anonymous:

שלום נדב, לא הצלחתי לפתור כמה תרגילים.. בספר אלדברה ובעיות, בנושא של משוואות ואי שוויונים את התרגילים: 67,68,69, 15, 59 תודה, קריסטינה

Anonymous:

לקחתי לצומת ליבי... נעבור עליהם בשיעור אקסטרה יום טוב נדב רקוטש

2011moti_1950:

אהלן נדב מקווה שאתה מרגיש יותר טוב רציתי לדעת מה קורה ביום ראשון מה צריך להביא ..מה קורה עם השיעור אקסטרה שהתבטל...מכיוון שיש לי המון תרגילים בעיקר בגיאומטרייה שלא הצלחתי..

Anonymous:

שלום לכולם, ליום ראשון נא להכין את המבואות: אלגברה-ביטויים, ערך מוחלט, פעולה מוגדרת. לשיעור יש להביא ספר אלגברה ספר או"ם וספר חשיבה מילולית שיהיה אחלה סופ"ש נדב רקוטש. נ.ב מוטי לגבי תגבור תקבלו טלפון בנושא... אל דאגה לא נרוץ בחומר בלי לוודא שהכל מובן :blbl

Anonymous:

ליום חמישי נא לעבור על המבואות: מספרים שלמים/סימני חלוקה, בעיות יחס. לשיעור יש להביא ספר אלגברה וספר חשיבה מילולית יום טוב נדב רקוטש

Anonymous:

שלום לכולם מקווה שנהנתם בסופ"ש... לשיעור היום נא להביא ספר גאומטריה,חשיבה מילולית ואנגלית פסיכומטרית... שיהיה אחלה שבוע נדב

Anonymous:

שלום לכולם... לשיעור ביום חמישי נא להביא ספר גאומטריה, ספר אלגברה ובעיות וספר הגיון. יש לעבור על מבוא להגיון צורני יום טוב נדב.

knowam:

שלום לכולם. אני מחליף את נדב מהיום היכרות נורמלית נעשה בכיתה. בינתיים- תביאו חוברות גיאומטריה וחשיבה מילולית יום טוב נועם.

knowam:

היום יש שיעור אקסטרה, תביאו מה שבא לכם, רק שיהיה שם גם גיאומטריה. נעשה קצת גרפים :mishuga

Anonymous:

היי חברים - אז אנחנו נפגשים היום :) תביאו אתכם אלגברה ובעיות וספר הגיון, ואם אפשר תעשו שהגשם יפסק... אחלה יום :beer

knowam:

אהלן לכולם! היום תביאו היגיון וגיאומטריה :jump

knowam:

הוחלט. היום יהיה תרגול. תביאו היגיון וגיאומטריה יומטוב :rupor

knowam:

יום שלישי נא להביא אלגברה :beer ואנגלית

2011moti_1950:

אהלן חברים ובמיוחד נתי ועדן לא לשכוח להביא עוגות ומומלץ שיהיה מגוון

knowam:

חברים נראה לי ששכחתם היום עושים סימולציה, אז תביאו מים ונשנושים, עפרונות, סטופרים וקור רוח :crazy

knowam:

היום תביאו גיאומטריה ומילולי, אין תרגול

knowam:

יום פאי שמח!! מחר (חמישי) תביאו גיאומטריה והיגיון. נועם

Anonymous:

מה יש בשלישי הזה?

2011moti_1950:

חברים דברתי עם נועם המדריך הוא אמר שיש היום סימולציה מספר 4 לא לדאוג נסיים את החומר..

Anonymous:

אחלה תודה

Anonymous:

מוטי במוחד בשבילך... שאלה מהמבחן של פבואר... שברתי את הראש מה השורש.. 1.המלצר הגיש לשולחננו מרק מפטיל ופרוסת לחם 2. לא אפטל עוד את העלבונות שאתה חוזר ומטיח בי 3. כל דבריך עלי דברי פטל ותו לא 4. אינני מסכימה עם הנחת היסוד המופטלת בעמדתה של ד"ר אור תודה!

Anonymous:

היי קריסטינה :) השורש המתאים הוא ב.ל.ע. דברי בלע = השמצה. שימי לב שהשורש המוליך שולל הוא ה.ב.ל, שמתאים למשפטים 1 ו-3. יכלנו לפתור את השאלה ולהגיע לתשובה הנכונה גם אילולא מצאנו את השורש ב.ל.ע - משפט מספר 1 הוא משפט ספציפי מאד, רק השורש ה.ב.ל מתאים לו. נתראה מחר, לילה טוב :)

Anonymous:

רצינות פה בקבוצה טירוף! מה יש היום?

natiitzhak:

אורלי מסרה שהיום צריך להביא בעיות הגיון ואלגברה

knowam:

שלום כיתתי יום ראשון 25.3 תביאו אלגברה והיגיון ומי שצריך- עוגות, מה זה הזלזול הזה? :crazy

knowam:

שלום כיתה יקרה. השבוע לא אהיה זמין עד יום ראשון- בו אנחנו נפגשים, וזה מכיוון ואני מתחתן מחר :rikud5 ! רציתי להגיד לכם, לא יצא... ביום ראשון נסיים את החומר. תביאו אלגברה. אם יש נושא נוסף שהתפספס אנא הודיעו לי בהקדם, שאוסיף אותו ללוז של יום א'. כמו כן ביום שני אני רוצה לתת לכם מפגש נוסף, ואחרון שיהיה בשעות הצהריים- 12:30 עד 17:00. תהנו חברים. ניפגש ביום ראשון

Anonymous:

את האמת שהתכוונתי לשאול שאלה אבל נתחיל במזל טוב גדול לחתונה (למרות שכבר אמרתי לך בטלפון) בקשר למילים. אצל ידידה שלי ביואל גבע הם לומדים את המילים מהאתר וכמות המילים מצומצמת בהרבה (בגלל המיקוד)מאשר במילון הקטן הירוק שיש לנו. השאלה אם המיקוד הזה באמת ריאלי? כי אחרת יהיה לי הרבה יותר קל ללמוד מאותו אתר כמות פחותה של מילים, או שזה חרטה ומי שלומד ככה מפספס הרבה חומר?

2011moti_1950:

נועם היקר המון המון מזל טוב גבר שמח בשבילך ועידן היקר לא פחות חח תשמע אחי אם אין לך זמן ברור שעדיף ללמוד את המיקוד עדיף מאשר כלום אבל ללא ספק למדתי את כל המילון הירוק ויש סבירות שתיתקל בבחינה במילים שלא מופיעות במיקוד אני נתקלתי בהרבה מילים שהיו במילון הירוק תן גז אחי..

Anonymous:

הרבה מזל טוב לנועם! :jump שלום חברים, קפצתי להזכיר שאנחנו נפגש מחר בשעה 16:15. אבקש מכם להביא את ספרי אלגברה ובעיות, הגיון וארטישוק. כמובן, מוזמנים להגיע עם שאלות משיעורי בית - בנוהל. נתראה, :beer

knowam:

כיתתי היקרה חזרתי לעולם האמיתי.. מחר (ראשון) אני מבקש שתביאו ארטישוק, ושאלות שנתקלתם בהן. לילה טוב! :rikud2