השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

האם אתה גבר?

Anonymous:

בחן את עצמך (כי עדיף מאשר שמדריך יבחן אותך): לפניך שאלון קצר. רשום/י את מספרי התשובות העונות על השאלות, בצורה שהכי מתאימה לך. חבר/י את מספרי התשובות יחדיו, והתאם/י את סכומם למקרא למטה, בכדי לקבל את תוצאתך. שים/י לב: השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך פונה לשני המינים. האם אתה גבר? האם זפקך מהוקצע? (1) כן! חד וחלק (שמתם לב?...) (2) וואי איזה פאדיחה... אני בדיוק בדרך לספר... אל תראה אותי ככה... (3) שו זפקך? ממתי אתה דובר פורטוגזית? (4) הא?... אתה מדבר אלי? האם לולך ערוך ומוצע? (1) טיפ טופ. יש לי סילית-בנג... (2) סה"כ כן. נראה לי.... לא יודע, אני משאיר את זה לאשתי... אחת מהן... (3) וואי לא... באסה אחינו... הבטחתי אני מסדר את הבית השבוע.... איזה סרט לחזור עכשיו הביתה (4) אני באופן אישי לא מציע לך כלום. בטח שלא דברים ארוכים כמו לולב. אתה קורא כל יום? (1) אתה יודע... מלא אנשים חושבים – מה אני אקום ככה כל בוקר?? אבל אתה יודע כמה כסף זה?... (2) משתדל.... לפעמים אני ישן קצת מאוחר... אבל אל תספר לבוס שלי, הא? (3) כל שבוע... אבל לא כל דבר אני קורא... ספרות אני לא סובל. אני יותר בקטע של ספרי מדע פופולרי (4) אני לא יודע לקרוא ניתן לפנות אליך כשכווי? (1) אין בעיה, אבל בשביל הרקורד – שכווי זה הכינוי מהעבודה. תכלס אני אפריים... (2) ניתן.... אבל עדיף שלא. אתה יודע, צוחקים עלי בחברה'... לא נעים (3) ניתן לפנות אלי במשרד. דבר עם המזכירה שלי, היא תיתן לך את הפרטים (4) לא מכיר שירלי אחי. אבל היא נשמעת חמודה, לא חבל לפנות אותה מהבית? אתה רואה עצמך כבעל גף ואברה? (1) אתה עיוור?... (2) מה לעשות.... לא מבחירה... (3) לא לא אחי... אני לא בעלים של כלום... שכיר... (4) לא יודע, נראה לי אני בעל טוב. אבל מה זה קשור למגפיים? וחוץ מזה לאשתי קוראים מזל... מהי השקפתך בנוגע למעמדם הסוציאלי של פרגיות? (1) שיישאר. ככה זה בטבע, מי שלא טוב לה – שתתמודד... (2) אני נמנע. אני עושה את העבודה שלי... הן את שלהן... ובינתיים הכל טוב... (3) אין תגובה... (4) האמת לא יצאתי עם העובדת הסוציאלית שלי. אבל אתה יודע מה? זה יכול ללכת טוב... מה יותר מפחיד: קרב תרנגולים, או שפעת העופות? (1) יש רק דבר אחד מפחיד בעולם... פסיכומטרי... אבל מה לי ולו? אני בלול... (2) זה כל האפשרויות?... אין גלגל הצלה?... (3) שפעת... מה אתה משווה בכלל?? זה משחק ילדים, וזו מכה עולמית! (4) לא ידעתי שקיימות אופות בכלל. חשבתי זה רק גברים... רגע, הלכת מכות במאפייה??... תשבע!... מקרא: 7-14 נקודות: סחתיין עליך. גבר שבגברים. שכווי אורגינל. תביא, אני אכתוב לך פעמיים גבר בחוגר. רק תזהר שתהילה לא תעלה לך לראש. עם כל הכבוד לפוזה "סופר-מן" שלבשת לאחרונה – נו באמת... תחשוב על זה... כבר כמה פרגיות יהיו מוכנות לקרקר סביבך כשאתה לובש את התחתונים על המכנסיים? 15-21 נקודות: לא שאתה מקרקר יותר מדי, אבל בינינו אתה גם לא תקום כל בוקר ותקרא בקול... (בוקר...). לא שאתה נקבה או משהו חלילה, אבל ארגז כלים לא ממש הולם אותך. גם יש לך שתי ידיים שמאליות. והפתרון שלך לכל בעיה זה לקרוא לאיש מקצוע. או סתם איש. אחר... בעצם אתה די בחורה... כלואה בגוף עם המון טסטוסטרון... בסדר יש לך ידיים של גבר – אבל זה שאתה בוכה כל פעם שנשברת ציפורן... 22-28 נקודות: בוא... סליחה בואי... רוצה חיבוק?... לא נורא. זה רק בדיחה... אבל איך אומרים – בכל בדיחה יש גם קצת אמת... במקרה שלך זו הצהרה משפטית. אבל לא לדאוג... תמיד יש קלינקס... בכל מקרה זה יגמר בקלינקס... כל מה שאתה צריך... סליחה... את צריכה – זה למצוא לך פינה קטנה וחמה. עדיף עם קש, ועוד כמה פרגיות מסביב. אחרי ביצה שתיים – כבר תרגיש... סליחה... תרגישי יותר טוב

Anonymous:

מה זה האפפליה הבלתי חוקית בעליל????? מה יעשו הבנות שבינינו? ולמה שלא תעשו "האם את מטרונית"?

Anonymous:

mori היקרה! הרשי לי להפנות את תשומת ליבך למספר דברים: 1 - בתחילת העמוד כתוב במפורש שהנוסח הוא בלשון זכר אך פונה לשני המינים 2 - למילה "גבר" יש משמעות שונה מ-'זכר אנושי', אני מקווה ששמת לב לניסוח השאלה בנושא סביבת התרנגולות והלול (גבר = שכווי = תרנגול)... מן הומור שכזה 3 - זהו פורום מושב לצים.... It's a joke ;)