השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

האם אתה סחי?

Anonymous:

בחן את עצמך (כי עדיף מאשר שמדריך יבחן אותך): לפניך שאלון קצר. רשום/י את מספרי התשובות העונות על השאלות, בצורה שהכי מתאימה לך. חבר/י את מספרי התשובות יחדיו, והתאם/י את סכומם למקרא למטה, בכדי לקבל את תוצאתך. שים/י לב: השאלון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך פונה לשני המינים. האם אתה סחי? מקום מושבך, מדמנה הוא? (1) אכן כן... מתי קפצת? לא ראיתי שנכנסת כלל... (2) בדיוק עברנו לשכונה.... עוד לא מכירים ממש אנשים... קפה? עוגה? קליפת בננה? (3) לא אחי אני מבת-ים... מבת-ים באנו ולבת-ים אנחנו חוזרים (4) איזה? הוא שם? מכיר אותו... יהודה מהמוסך. אני ידבר איתו – יחזיר לך את המושב לרכב... האם קנית שביתתך בזיבורית? (1) נו מה? אין הקשבה?... (2) שוכר... זה רק לתקופה קצרה עד שנעמוד על הרגליים... (3) לא מותק... חקלאי עיוני.... אין מצב (4) אני קצת לחוץ בכסף עכשיו, אבל תגיד מקום ושעה לשביתה – נבוא עם שלטים וזה... אין בעיה טרום יציאתך את ביתך, נוטה אתה להתהדר במראה הדלוח? (1) מה איתך? זה הלוק החדש... ניו יורק, מילאנו, פריס – כולם (2) ככה לאירועים וזה... כשצריך (3) יש לי ג'ל חוחובה. קניתי בכיתה ז' דלי ונשאר לי מאז... (4) מצטער אחי. כבר תרמנו. ואני נוטע... כן.... כל ט"ו בשבט האם אתה נוהג להנעים זמנך בשלולית? (1) סגרתי עכשיו דיל $399 ב"איכסא" - כל המשפחה שלושה לילות... (2) רק כשאני רוצה לפנק את האישה.... (3) פתחו בר חדש במתחם ששרפו על החוף... אני רזידנט (4) עזוב אותי משלוליות – לא סובל חורף... חוצמזה – לא סחי לא נוהג הדוניזם לדידך הוא דשן? (1) תענוג צרוף.... איזה כיף.... מצאתי פעם שטר של דשן בכיס של המעיל.... שווה... (2) בחתונות ובר מצוות... ככה אני שומר (3) לא מכיר מילים באנגלית... בא לך לראות קצת טיוי? קניתי דיוידי חדש בסופר, משהו בסט (4) וואלה לא שיחקתי בבדידים מאז כיתה ב'. באמת שהיה כיף לשחק איתם על הדשא... אלוח היא תכונה אשר אפיינה אותך כל ימי חלדך? (1) אתה מדבר עם אלוף הביצה לשנת הלכל"כ... (2) לא ממש... נראה לי שעברתי את השינוי אחרי הצבא... (3) אני פרפקציוניסט... זהו אין לי יותר... אני לא טוב בכל המבחנים האלה (4) אולי בתאילנד אני יודע... התאילנדים האלה יאכלו גם חולדות מלוחות... הכל הם אוכלים האם פיתחת לאחרונה סלידה מגהות? (1) תמיד... תמיד לא סבלתי את כל האלה שמקפידים.... חבורה של מלוכלכים.... כאילו נקיים (2) מוזר שאתה אומר כי בדיוק זו הסיבה שאני לא ישן בלילה (3) פיתחתי לאחרונה תוכנה שפותרת מבחני פסיכומטרי!... רק... אה... מה עושים עם זה... (4) זה אתה צריך לשאול את מע"צ – כל מי שסלל את כביש גהה עובד שם. זה דוכן פלאפל אחי... מקרא: 7-14 נקודות: לא הייתי מתרברב יותר מדי... כרטיס עליה חופשי על המטאטא אל הפח, זה לא משהו לשים ברזומה. מצד שני – מקום אחרון זה מקום ראשון מהסוף... אולי תראה בזה מעין חצי נחמה... אבל חצי נחמה, או נחמת טיפשים, לא קונה לחם בסופר... קבל פרס ניחומים – שקית זבל מהודרת של ניקול (שלא יהיה קר בחורף) 15-21 נקודות: עדיין לא עידית... תכוון קצת יותר גבוה... אם אתה מעוניין להתקדם בחיים, אני ממליץ לשאוף טיפה יותר... כלומר טיפה פחות – במקום שאתה עומד כרגע עדיף בכלל לא לנשום... 22-28 נקודות: אשריך... כל הכבוד!... שא ברכה... לפחות פה עברת את הסף... מה זה אומר עליך? שיצאת מהגדרתנו כלא-יוצלח, מלוכלך ובלתי-מקולח. אביון, רש, דל ומך. כלב עזוב שלא שווה שתיקח. כלי לא בשימוש שצריך לזרוק ל__. לא עלית על זה לבד הא?... טוב נו... שכח מה שכתוב פה... אתה לא לכלוך, סבבה. אבל אתה גם לא הכלי הכי חד במטבח...