השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

קורס פסיכומטרי מסובסד

רבים לומדים לקראת הבחינה הפסיכומטרית בקורס. התחרות בין המכונים הובילה לפיתוח שיטות לימוד ייחודיות וטכניקות פתרון מהיר, המקנות לבוגרי הקורס יתרון מכריע על כל מי שלמד לבד עם ספרים ישנים.

מה הסיבה שמישהו ינסה את מזלו ולא יירשם לקורס? הסיבה היא מחיר הקורסים. עם השנים השתכללו הקורסים וצברו יותר ויותר חומרי לימוד ועזרי הוראה. המכונים החדשים נסגרו והמחירים במכונים הוותיקים המריאו לשמיים. קורס פסיכומטרי היום יכול לעלות קרוב לשמונת אלפים שקלים. אין פלא שנבחנים רבים לא יכלו להרשות לעצמם ללמוד בקורסים אלו.

מעטים יודעים על הפרויקט להנגשת ההשכלה הגבוהה, אותו מובילים מרכזי צעירים עירוניים.

תושבי עכו, אשדוד וערים אחרות זכאים ללמוד פסיכומטרי במחירים מסובסדים, הנמוכים ב-50%-80% מהמחירים הנהוגים בשוק. הלימודים מתקיימים במתחמים עירוניים, בפיקוח רכזי ההשכלה ובהשתתפות מיטב המורים של OK.

יתרון בולט של הפרוייקט הוא פיקוח עירוני על איכות הקורסים: מספר התלמידים בכיתה מוגבל ובסוף כל מחזור מתקיים משוב בלתי תלוי, על בסיסו מחליטים האם החברה ממשיכה הלאה או לא.

הקורסים מתקיימים שלוש פעמים בשבוע בתקופת המרתון, מתוכן – פעמיים כשיעורי חובה ופעם השלישית – בחינת מתכונת.

צוות ההדרכה של OK מקצועי ומיומן, מורכב מבכירי המורים של חברות המובילות שנבחרו ללמד אצלנו.

קידום המורים והיקף שעות הוראתם תלוי בהישגי התלמידים ובמשוביהם, כך שצוות OK מורכב אך ורק ממדריכים איכותיים ביותר המאופיינים באכפתיות, ידע רחב ויחס אישי לכל תלמיד.

רשת OK  עוסקת בהכנה לפסיכומטרי מאז 1996. בזכות ליכולת המעקב אחר השינויים והחידושים בבחינה בכל השפות, צברה המחלקה למחקר ופיתוח של Ok בנק ייחודי ורחב של תרגילים והוציאה לאור עשרות ספרים, חוברות ועזרי הוראה שמתעדכנים חמש פעמים בשנה.

השיבוץ לקורסים המסובסדים נעשה על בסיס מקום פנוי והעדיפות היא לבוגרי שרות לאומי ולחיילים משוחררים, תושבי איזור המימון.

  1. (שדה חובה)
  2. (שדה חובה)