השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

למה דווקא OK (ולא אחת החברות הגדולות)?

אנחנו חברת בוטיק לפסיכומטרי, הפועלת מאז 1996. במהלך השנים צברנו ניסיון אדיר בהעברת קורסי הכנה לפסיכומטרי וגיבשנו צוות הוראה מבריק. סטודנטים שלנו מקבלים יתרון משמעותי בבחינה על פני הלומדים בחברות הגדולות – שיטות לימוד ייחודיות וחומרי לימוד מעודכנים. כל אלה נותנים לבוגרים סיכוי טוב יותר לקבל ציון גבוה בפסיכומטרי. מדוע?

ציון הבחינה הפסיכומטרית  הוא יחסי – דהיינו, ככל שיחד עם הנבחן נבחנים יותר תלמידים, שיודעים את החומר טוב יותר ממנו, כך ציונו יהיה נמוך יותר ולהיפך – ככל שרמת הנבחנים נמוכה ביחס לנבחן, כך ציונו יהיה גבוה יותר עם אותו מספר תשובות נכונות.

אין הבדלים בין הלומדים בחברות הגדולות – כולם לומדים את אותם השיטות וחומרי הלימוד מוכרים לכולם. להבדיל מהחברות הגדולות, אנחנו ב-OK מציעים חומרי לימוד שמתעדכנים אחרי כל מועד הבחינה.

במקור המורים שלנו באים מהחברות הגדולות – אנחנו משפרים משמעותית את תנאי השכר שלהם ומעניקים להם הכשרה מקיפה ונותנים כלים ייחודיים להכנת נבחנים לקראת הבחינה. וחשוב יותר – אנחנו בוחרים רק מורים יצירתיים, שלא זקוקים למגבלות המצגת, מורים כישרוניים שרוצים לתרום להצלחת התלמידים בבחינה ואוהבים הוראה.

מחלקת המחקר והפיתוח שלנו עמלה ללא הפסקה על פיתוח חומרי לימוד וטכניקות פתרון ייחודיות שמסייעים להתמודד עם כל סוגי השאלות בפסיכומטרי. כל מי שעוסק בפיתוח ב-OK הוא בעל ניסיון של 15 שנים לפחות בתחום ההכנה לפסיכומטרי. הניסיון שלנו גובר על כל ניסיון של כותבי השאלות בבחינה האמתית או בחברות אחרות, לכן התלמידים שלנו מוכנים יותר מכל תלמיד אחד בכל מכון מוכר אחר.

לרשת OK קמפוסים בתל אביב (רמת אביב, קמפוס אוניברסיטת תל אביב), אשדוד, עכו, חיפה, אופקים, נתיבות ושתופי פעולה עם אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, מכללת עמק יזרעאל ועיריות ומועצות אזוריות רבות.

רוצים להכיר אותנו יותר לפני שאנחנו מדברים? השאירו את הפרטים ונשלח אליכם קישוריות לשיעור ראשון בקורס פסיכומטרי – חינם:

  1. (שדה חובה)
  2. (שדה חובה)
  3. (נא להכניס דוא"ל תקין)
  4. (שדה חובה)