השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס בית שמש פברואר 2011

Anonymous:

שלום לכולם. זה המקום של הקבוצה שלנו לשתף אחד את השני בכל מה שאנחנו רוצים: הודעות, בקשות, בדיחות, שאלות וכל מה שאתם רוצים לשתף. אז בינתיים, מי שעוד לא הצטרף אלינו לפייסבוק מוזמן לעשות את זה עכשיו. זה העמוד שלנו: http://www.facebook.com/topic.php?topic=46&uid=104194742973596#!/okpsychometry אתם מוזמנים לצרף אותנו לרשימת החברים שלכם :beer מחכים לראות אתכם כאן איירין וניר

Anonymous:

בוקר טוב! (אפרופו פייסבוק, הוא לא מתעדכן! שיפרסמו שם שאלות. משהו.) ד"א, אולי כדאי שנכיר את כולם בכינויים שלהם כאן (אני מקסים), אז הנה משהו שתוכלו להגיב עליו: תיאור דומה לביטוי "להביא תבן לעפרים": (1) למכור קרח לאסקימואים (2) לשפוך שמן על המדורה (3) לרתום את העגלה לפני הסוסים (4) לזרות מלח על הפצעים

Anonymous:

היי מקסים, 1. יש תחרות חדשה בפייסבוק אתם מוזמנים להשתתף 2. שאלה מצויינת. למי שיש עוד שאלות/ חידות מוזמן לשאול אותנו

Anonymous:

היי מקס =))!!!זה אלכס!לא הולך לי עם יחסים =)!

Anonymous:

צהריים טובים, ניר, אתה יכול בבקשה לומר לנו מה בדיוק היינו צריכים להשלים עד כה בכל נושא ונושא? כי אני כבר איבדתי את הצפון בעניין הזה. תודה!

Anonymous:

צהריים טובים, קיבלתי את הציון של סימה 2 וכשבדקתי את פרק מס' 1, היו שם לפחות 9 שאלות שאני זוכר לבטוח שעניתי עליהן נכון, וכאן מוצג שטעיתי (de-motivational...) לא התעמקתי בפרקים האחרים אבל במבט חטוף זה נראה בסדר - הטעויות שמצאתי אתמול אחרי הסימולציה הופיעו גם בתוצאות באתר.