השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס שדרות יולי 2011

Anonymous:

היי לכולם!!זה יהיה הפורום שלנו.המקום לשאול שאלות,לקשקש שטויות,ולהתעדכן. בהצלחה שיהיה לנו!! :beer

Anonymous:

אף אחד עוד לא כתב היי!אני מחכה! רק מזכירה להביא מחר-חשיבה מילולית,מבוא למתמטיקה,אלגברה ובעיות ומילון. מחר בתשע. נתראה!

Anonymous:

[quote="מאיה סימון":1e9vvwqw]אף אחד עוד לא כתב היי!אני מחכה! רק מזכירה להביא מחר-חשיבה מילולית,מבוא למתמטיקה,אלגברה ובעיות ומילון. מחר בתשע. נתראה![/quote:1e9vvwqw] היי מאיה :) מאיה באיזה שעה בדר"כ המבחן הפסיכומטרי ? בוקר או צהריים?

Anonymous:

היי לכולם ... שיהיה לנו המון בהצלחה ושבת שלום

Anonymous:

מחר אין צורך לביא ספרים- אנחו נעשה סימולציה ראשונה ושיחות אישיות. אז תביאו שתיה ואוכל אם תרצו, והרבה מצב רוח וכוחות מהחגיגות של יום העצמאות! :)

Anonymous:

היי חברה! מחר תביאו את הספרים- מבוא למתמטיקה [פעם אחרונה ודי], חשיבה אלגברית ואנגלית פסיכומטרית.

Anonymous:

הקורס יהיה "במשכן אלה"?

Anonymous:

כן, במשכן אלה.

Anonymous:

[i:jkf133zh]בוקר טוב, שבוע טוב לכולנו![/i:jkf133zh] מקווה שהספקתם את רוב שיעורי הבית. למחר תביאו את הספרים- ספר אלגברה, או"ם, ומילון עברית. :)

Anonymous:

יש הצלחתי!!!!!!1 :jump

Anonymous:

בוקר טוב! חן- ברוכה הבאה :) היום להביא ספרי אגנלית פסיכומטרית, חשיבה אלגברית וגיאומטריה. אני מזכירה- היום לומדים במתנס ולא במשכן כי יש יריד

Anonymous:

מחר יום שישי אוקיי אקסטרא! שעה וחצי ראשונות- עד 10 וחצי אני עושה שוב תרגול וחזרה על מבוא למתמטיקה. מי שמרגיש עדיין שהוא לא שוחה בחזקות, שברים,שורשים, שיגיע ב9 עם הספר מבוא למתמטיקה. מעשר וחצי אני אעשה תרגול וחזרה על בעיות יחס, הבנתי שלכולם יש שאלות, כולם מוזמנים להגיע. מזכירה, אנחנו חוזרים פעם אחרונה למשכן- אז ב9 במשכן.

Anonymous:

"הייי" :shira מכל הכיתה....חחחח

Anonymous:

חברים, כנראה החולי עשה את שלו, הבעיה שהיתה על הלוח היתה שכשכפלתי 200 ב50 'נעלם' בדרך 0 אחד ורשמתי 1000 במקום 10000. למען הסדר הטוב הנה מסמך עם הפתרון המלא, תהנו! סופ"ש נפלא ומלא למידה :)

Bar:

חבר'יה, שלום! התפרסמה לאחרונה בחינה פסיכומטרית, מועד אפריל 2011. מתוך 50 שאלות בכמותי 20 (!) היו בניסוח מאוד קרוב בספרים שלנו, זה אומר, שאנחנו פוגעים בול! :) מומלץ להוריד את הבחינה ולראות את הפתרונות שאנחנו מציעים: https://iok.co.il/he/secret בהצלחה לכולם!

Anonymous:

ספרים למחר: גיאומטריה חשיבה מילולית חשיבה אלגברית :)

Anonymous:

ספר אלגברה, חשיבה מילולית והגיון פסיכומטרי. אני מזכירה,אני נמצאת מ4. יום טוב :)

Anonymous:

הגיון וספרה אלגברה. לילה טוב לכולם!

Anonymous:

אחרי בירור שעשיתי, מעכשיו אנחנו חוזרים לכיתה המקורית שבתוך מתנס נתיבים. לא נהיה יותר במשכן. למחר יום שני להביא ספר אלגברה והיגיון.

Anonymous:

קיבלתי זימון לבחינה .... מישהו עוד קיבל??? אני נבחן בשעה 9 וחצי

Anonymous:

3 מסמכים המסכמים את נושא ההגיון.

Anonymous:

9:00-10:00- מאזניים+ ממוצעים 10:00-11:00- בעיות הספק 11:00-12:30- הגיון 12:30-13:00- בעיות ריכוזים [לא חזרה על מה שנלמד, אלא חומר חדש] 13:00-13:30- שאלות משיעורי בית שוב, כל אחד מוזמן לבוא בזמנים שמרגיש בהם צורך של תגבור

Anonymous:

גיאומטריה והיגיון.לילה טוב!

Anonymous:

מקווה ששבעתם מבצק וגבינות, נחתם קצת ממספרים ואותיות! מחר חוזרים בגדול... אנא הביאו את ספרי אלגברה, גיאומטריה והיגיון. המשך ערב טוב!

Anonymous:

ספרי אלגברה וגיאומטריה.ערב טוב!

Anonymous:

מחר צריך להביא ספרי אלגברה, חשיבה מילולית ואנגלית פסיכומטרית. :)

Anonymous:

ספרי גיאומטריה וחשיבה מילולית. לכל מי שרוצה להגיע לפני לשאלות/בעיות- אני אהיה מ4 ורבע ולא 4.

Anonymous:

מה עם היגיון ? לא אמרת שיש לנו לסיים בהיגיון משהו קטן

Anonymous:

נשאר משהו קטן שנסיים לא מחר, לא משהו שאתם לא יכולים לפתור לפי כל הידע כי מדובר בשאלות של שכל ישר [לפי ההגיון הבריא לנו] אך ניגע בזה בשיעור אחר.

Anonymous:

מזכירה שהיום ב17:00 סימולציה 2, שתועבר ע"י אורלי [אני לא אגיע.] אנא תבואו בזמן כדי שזה יתחיל בזמן. תביאו עפרונות, מחק, שתיה ואוכל :) אז שיהיה בהצלחה! ומחר מרתון ב11:30, תביאו את ספר הארטישוק

Anonymous:

את יכולה להעלות את הקבצים שאמרת שתעלי על מעגלים תודה

Anonymous:

תצטרכו רק להשלים את השטחים שנעלמו לי בדרך בגלל פשלה טכנית

Anonymous:

תזכורת-מחר להביא ספר ארטישוק ואת הסימולציה שעשיתם היום

Anonymous:

איך רואים את התוצאות של הסימולציה? לאן נכנסים

Anonymous:

אפשר לקבל התייחסות?

Anonymous:

עניתי לך במייל :)

Anonymous:

מחר מרתון! תביאו ספרי ארטישוק, את סימולציה 3 ב17:00. לילה מוצלח!

Anonymous:

איך אני רואה את הסימולציות? עוד משהו מאיה.. עשיתי את מועד אפריל 2010 ובפרק הכמותי הראשון שאלה מס' 23 התשובה פשוט לא הגיונית. זאת שאלה פשוטה של חצי לחלק 3-4 והם אומרים שהתשובה היא 3-8 אבל חילוק זה כפל בהופכין אז איך זה ככה?!

Anonymous:

בשאלות כאלה צריך לשים לב לגודל של קו השבר- ככל שהוא יותר ארוך זה קו שבר. בעצם התרגיל הוא: 1 חלקי [2 חלקי 3/4] ואז מתחילים בכפל בהופכי של 2 חלקי 3/4 ומגיעים ל8/3, ובגלל שכל זה מכנה של שבר שהמונה הוא 1- 1 חלקי 8/3 עושים שוב כפל בהופכי ומקבלים 3/8. מובן?

Anonymous:

ספרי ארטישוק וסימולציה 5 לתחקור:)

Anonymous:

חברייייים שיהיה בהצלחה מחר! :jump