השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס קרית מלאכי אוקטובר 2011

Anonymous:

שלום לכולן, ברוכות הבאות!! :jump :jump זה המקום שלנו :) לקשקש שטויות, לשאול שאלות [אבל אתן יודעות, לא על תרגילים, לשם כך יש פורום מיוחד]. אז שיהיה לנו מלא בהצלחה, ותחרות מי אומרת היי ראשונה. בהצלחה שיהיה לנו. :tiruf

Anonymous:

היי ! מאיה היה נחמד מאוד להכיר אותך ולדעת שיש לנו מדריכה מקסימה שתוביל אותנו להצלחה.... מתחילים לעבוד בבית על החומר... שיהיה המשך יומטוב! נפגש מחר :)

Anonymous:

היי! :jump בהצלחה בקורס לכולנו :perah שרון.

Anonymous:

וצהריים טובים! מזכירה לכולן על ההתקדמות באוצר מילים, וכמובן במבוא למתמטיקה! יש לכן מנוחה יומיים, חמישי ב9:00 נסיים לעבור על כל ה"חלודה" במתמטיקה, ונעשה סימולציה בת 6 פרקים כמו שאמרתי! אני מזכירה לכל הבנות שלא רשמו את התעודת זהות שלהן לשלוח לי במייל, זה מאוד חשוב- simon.maya@gmail.com והבנות שלא עדכנו את הפרטים בגלל שלא היו או איחרו אשמח אם תשלחו לי במייל טלפון, אימייל, כתובת ות.ז תודה, יום טוב! :shira

Anonymous:

היייייי !!! :shpaga בהצלחה לכולנו! :crazy ויאללה לנתק ת'פייס ולהתחיל לתרגל.... :rupor בייייייי נדבר בהמשך! :blbl

Anonymous:

היי בנות, מקווה שאתן מנצלות את הזמן כמו שצריך! העלתי את הסימולציות של כל הבנות [למעט מי שלא חזרה אלי עם תעודת הזהות שלה] :jump כל הכבוד על ההצלחה!! אני מזכירה לכן- לסיים את המבוא למתמטיקה. אם יש שאלות את יודעות את הנוהל- לשאול כאן בפורום, אם לא הולך [למרות שאתן זוכרות את ההבטחה-תשובה תוך 24 שעות] לשלוח לי מייל ובסוף תרימו צלצול. כמובן לא לשכוח את לוז האוצר מילים, אנחנו כעת בשבוע השני- אותיות ב,ג, חזרה על א, קבוצות 1-7 באנגלית וקטעי קריאה 1-2. לכל שאלה, צרו איתי קשר. המשך שבוע טוב :)

Anonymous:

היי לכולן, ליום ראשון תביאו את המבוא למתמטיקה, ספר אלגברה ובעיות וספר אנגלית. שבת שלום!

Anonymous:

שבוע טוב לכולן! מאיה, איזה ספר באנגלית צריך להביא? אנגלתי פסיכומטרית או חשמל?

Anonymous:

:)

Anonymous:

אני עוד מחכה לבנות הנוספות שיבואו להגיד כאן היי! אושרה, למה את לא מביאה אותן? :) אני מזכירה, מחר שיעור ב9:00. תביאו ספרי אלגברה ובעיות וספר או"ם. המשך ערב טוב :ambat

Anonymous:

ערב טוב לכולן! מאיה, תודה על העידכון... וו..לגבי הבנות, הם יבואו בהמשך... :)

Anonymous:

הייי לפנות בוקר טוב כולם!!! ובהצלחה היום!!!!! ב הכול בייי חיבת לעוף יש מפגש!!! חחחחח :tiruf

Anonymous:

מחר אני מזכירה שהשיעור כרגיל ב9:00. ספר אלגברה ובעיות וספר אנגלית פסיכומטרית.

Anonymous:

מחר שיעור ב9:00 כרגיל. צריך להביא ספרי גיאומטריה והסקה מתרשים, וספר חשיבה מילולית. המשך יום טוב! :shira

Anonymous:

בוקר טוב! איזה ספרים צריך להביא להיום...?

Anonymous:

מחר שיעור רגיל ב9:00 אני מזכירה, להביא ספרי גיאומטריה וחשיבה מילולית.

Anonymous:

מזכירה שהיום השיעור ב16:30. הספרים שצריך: אלגברה והגיון פסיכומטרי. צהריים נחמדים לכולם! :dogs

Anonymous:

יום טוב בנות, מזכירה שהשיעור היום ב17:00 צריך להביא ספר היגיון פסיכומטרי ואלגברה ובעיות.

Anonymous:

הייי בוקר טוב! :mishuga איזה ספרים צריך להביא היום ???? ומה השיעורי בית שהפסדתי ?? ןגם מה למדתם שאני יוכל לחזור על זה??! :egg :guns המשך יום מעולה!! :dogs ושירוצו לכן התרגילים!!

Anonymous:

מחר אנחנו כמובן נפגשות ב16:30, תביאו את ספרי גיאומטריה, אלגברה ובעיות ואת המילון עברית. שיהיה ערב נפלט :jump