השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

טבריה , דצמבר 2011

Anonymous:

שלום לכולם , ברוכים הבאים לפורום של כיתת מחזור דצמבר 2011 , טבריה . בהצלחה לכולכם בשמי ובשם המכון , אלירם טולדנו .

Anonymous:

אני עונה על שאלות באתר ואחרי זה שזה מסכם הכל ואני רוצה לראות את הטעויות זה אומר לי שרק לתלמידי אוקי יש הרשאה לראות את הטעויות! מה לעשות מה

Anonymous:

שלום בן , הבעיה היא כנראה שאתה לא רשום במערכת כתלמיד OK , (למרות שאתה אחלה תלמיד ... ) . אני אדאג שיסדרו לך את העניין הזה . יום טוב .

Anonymous:

שלום לכולם ... אני רוצה להזכיר לכולכם לרשום לעצמכם בדף רשימה של תרגילים שהתקשתם בהם ,מכל הנושאים שלמדנו עד כה, תביאו את הרשימה לתרגול ביום א' ,אני אקח מכולכם את הרשימות ואפתור על הלוח תרגילים שחזרו על עצמם ברשימות שלכם . סוף שבוע טוב , אלירם .

Anonymous:

שלום לכולם , תזכורת חשובה מאוד !!! מי שעדיין לא נרשם לבחינה הפסיכומטרית, נא לעשות זאת היום או מחר בבוקר, התאריך האחרון להרשמה הוא ה 9/11/2011 ,יום שלישי (מחר ) . מי שלא ירשם במועד הנקוב לעיל, יתכן ולא יוכל לגשת לבחינה במועד דצמבר וגם אם כן יתאפשר לו להיבחן עלות ההרשמה היא כמעט פי 3 .... (פחות או יותר 1400ש"ח !!!! במקום 480 לערך ) . שוב אני חוזר ואומר, להירשם לבחינה בזמן .