השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

מה עדיף לדעתכם..

Anonymous:

האם עדיף לשפר בגרויות (4-5 מבחנים) או לעשות פסיכו? אני ממש בהתלבטות.. ואני גם תוהה איפה הכי כדאי.. כי על אוקיי שמעתי דברים טובים מחברה שלי אבל בהיי קיו מציעים לי 30% הנחה מטפחות כי פתחתי שם חשבון.. ובמונחים של פסיכומטרי זה יחסית סכום לא רע בכלל.. מה אתם אומרים?

Bar:

[quote="שירן2010":1pb3w36c]האם עדיף לשפר בגרויות (4-5 מבחנים) או לעשות פסיכו? אני ממש בהתלבטות.. ואני גם תוהה איפה הכי כדאי.. כי על אוקיי שמעתי דברים טובים מחברה שלי אבל בהיי קיו מציעים לי 30% הנחה מטפחות כי פתחתי שם חשבון.. ובמונחים של פסיכומטרי זה יחסית סכום לא רע בכלל.. מה אתם אומרים?[/quote:1pb3w36c] התשובה (כמו השאלה :) ) מתחלקת לשני חלקים: ראשית, אני אכן ממליץ קודם להשלים (או לשפר) בגרויות, ביחוד אם מדובר במתמטיקה ובאנגלית. רמה של 4 יחידות במתמטיקה מבטיחה "נחיתה" הרבה יותר רכה בקורס, מאשר 3 יחידות, ללא ספק. כנ"ל אנגלית. אני לא יודע, אילו בגרויות בחרת לשפר, אבל אם מדובר באלה, עדיף קודם לעשות את זה. אני לא יודע גם, היכן את גרה, בחיפה ובתל אביב אנחנו יכולים לעזור גם עם בגרויות. אני מודה על המילים הטובות על או.קיי., אנחנו מקבלים כל שנה יותר ויותר פניות ממועמדים לקורס, שהגיעו אלינו לפי המלצת חברים וזה מחמם את הלב ומעיד על איכות הקורס שלנו - "או.קיי. אקסטרה". עכשיו לגבי המחיר: :) אחוזי הנחה יכולים להרשים, השאלה מהו הסכום הסופי, אותו עליך יהיה לשלם? :) לצורך העניין אקח מחיר של 6,800 ש"ח, פחות 30% הנחה, מגיעים ל-4,760 ש"ח. זה עדיין הרבה יותר יקר מרוב הקורסים, שאנחנו מציעים (אם לא מדובר בקורסים בשפות, כגון צרפתית או רוסית, בהם המחיר אכן גבוה יותר). באו.קיי., בזכות השיתוף עם עיריות, מועצות אזוריות ומשרד הביטחון, ברוב המקרים משלמים פחות... אז כדאי לפנות אלינו ליעוץ ולהשוות בסופו של דבר את המחיר ולא את אחוזי ההנחה. על כל פנים, בהצלחה בלימודים, את מוזמנת להתנסות בתרגול פסיכומטרי חינם אצלנו, עד שתחליטי :) https://iok.co.il/he/testing/home