השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס חיפה אוקטובר 2011

Anonymous:

שלום חברים. כאן הפורום של הקורס שלנו. המקום להיפגש, להתעדכן, להגיב, להעלות רעיונות ולשאול שאלות. :rikud2 :rikud2 :rikud2 בהצלחה לכולנו! ביום שלישי הקרוב (19/7) לא יתקיים שיעור (צום י"ז בתמוז, היום בו הובקעה* חומת ירושלים) [* מכירים את המילה?]

Anonymous:

:dogs :rupor

Anonymous:

מישהו יודע מתי מפרסמים את הציונים של הסימולציה הראשונה?

Anonymous:

ציוני סימולציה 1 פורסמו. אם אינכם יודעים את שם המשתמש / הסיסמה שלכם אתם מוזמנים לפנות אלי או למשרד 1-800-650-700

Anonymous:

שם המשתמש עובד, הסיסמא עובדת, אני רשומה באתר והכל ועדיין אני לא רואה את הציונים...

Anonymous:

ייתכן שנרשמתם בשם משתמש שאינו מתואם עם החברה ואז אינכם רואים את הציון. לגבי הבעיה הספציפית שלך - עניתי לך בפרטי.

Anonymous:

סידרו לי. תודה עדיאל. :)

Anonymous:

למה כשלוחצים על מקש הפסקה באמצע תרגול זה יוצא מהתרגול ללא אפשרות לחזור אליו חזרה?? :guns

mefaked:

[quote="nir.hune":3qvlcopt]למה כשלוחצים על מקש הפסקה באמצע תרגול זה יוצא מהתרגול ללא אפשרות לחזור אליו חזרה?? :guns[/quote:3qvlcopt] המקש "הפסקה" פעיל אך ורק בתרגול מובנה. בתרגול מותאם אישית האופציה הזאות לא פעילה.הבעיה ידוע והיא בטיפול. :zipa

Anonymous:

אני מנסה להיכנס ל-mobook באתר וזה מעלה לי הודעת שגיאה לאחר ניסיון טעינה של "התרגיל הבא טרם נשמר. חוזר לדף הבית". זה מעלה את ההודעה פעמיים ואז חוזר לדף של התרגול אונליין. בקיצור- זו בעיה רק אצלי או שזו שגיאה כללית? :?:

Anonymous:

חלק מהתכנים באתר כמו הציונים אחרי סימולציה חסומים בפני. מה אני אמורה לעשות?