השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פורום אוקיי. ארכיון.

קורס תל אביב ערב אוקטובר 2011

Anonymous:

שלום לכולם, זה המקום שלנו להתעדכן, לשתף, לשאול ולספר. אז שיהיה בהצלחה לכולנו ניר

Anonymous:

בוקר טוב לכולם

Anonymous:

לא לשכוח להביא היום את הספרים: חשיבה מילולית, אלגברה ובעיות וכמובן את ספר הקריאה שלכם באנגלית.

Anonymous:

יום טוב לכולם (=

Anonymous:

איך הייתה הסימולציה? התאוששתם? ספרו איך היה. הכי חשוב לזכור שזה רק לבדוק מאיפה מתחילים ויש עוד דרך ארוכה :koah עכשיו אחרי הסימולציה אפשר לחזור לשיעורי הבית והתרגול: 1. חשיבה מילולית: אנלוגיות תרגולים 1-8. לא לשכוח למצוא את המשפט שמתאר את היחס! 2. אלגברה ובעיות: הפרקים: - חזקות - משוואות/אי שוויונים : שימו לב שלא למדנו משוואות ריבועיות ומשוואות אי ריציונאלית. זה קצת מעבר למה שנדרש בפסיכומטרי אבל אני ממליץ למי שרוצה לנסות לפתור את השאלות האלו בכל זאת. -ביטויים ומספרים (נוסחאות כפל מקוצר) מי שצריך חיזוק נוסף בבסיס (חשבון, שברים וכו') לפתור גם את פרק אלף בית חשבוני. 3. כמובן, להמשיך לדהור במילון, ספר האו"ם, חשמ"ל וספר הקריאה באנגלית. עזרה בשיעורי הבית אפשר לקבל בפורומים שלנו. וחידה לסיום: מה יותר גרוע: 6 פרקי פסיכומטרי ברצף, ללא הפסקות או 5 דקות הפסקה בין פרק לפרק? בין הפותרים נכונה יוגרל עיפרון 2HB עם הקדשה... :xa

Anonymous:

שבת שלום שיהיה לכולם תנוכו תאזרו כוחות ושבוע הבא מתחילים שבוע במגמת עלייההה

Anonymous:

שבת שלום. איפה מקבלים את התוצאות של הסימולציה?

Anonymous:

[quote="ניר דינור":23vfsoqw]מה יותר גרוע: 6 פרקי פסיכומטרי ברצף, ללא הפסקות או 5 דקות הפסקה בין פרק לפרק? בין הפותרים נכונה יוגרל עיפרון 2HB עם הקדשה... :xa[/quote:23vfsoqw] יש הרבה דברים יותר גרועים [= אבל אם נתמקד בשאלה אז לדעתי 8 פרקי פסיכומטרי ברצף זה יותר גרוע מ-6 עם הפסקה או בלי הפסקה ;) (על העיפרון אני מבקש שיהיה כתוב "בהצלחה לאדיר") שבת שלום לכולם

Anonymous:

:mishuga להביא את הספרים: גיאומטריה והסקה מתרשים ואלגברה ובעיות.

Anonymous:

אל תוצאות הסימולצתיות ולתרגול שאתם עושים באתר מגיעים דרך "תרגול פסיכומטרי אונליין" (בצד שמאל למעלה ) ושם יש בצד הימני הודעות וסיכום תוצאות ובצד שמאל רשימה של המבחנים והתרגולים שעשיתם. לחיצה עליהם תפתח דף תוצאות מפורט

Anonymous:

איזה כיף סיימתי את המתמטיקה סוף סוף (6-7 שעות לא כולל הפסקות!) וגם את העברית שסיימתי אתמול.. מחר נעבור קצת על המילים והספר.. שיהיה לכולנו אחלה של שבוע ! ירדן.

Anonymous:

היי, לשיעור מחר הביאו ספרי אלגברה ובעיות וספר אוצר מילים ניר

Anonymous:

אני רק רוצה למסור דש לבחור יקר בשם ניר

Anonymous:

לשיעור ביום א' להביא ספרי גיאומטריה והגיון

Anonymous:

מי שמעוניין להצטרף ל"קבוצת למידה" מצומצמת ביום שלישי מוזמן ליצור איתי קשר - 0547596011 יום טוב לכולם (=

Anonymous:

שלום לכולם יש למישהו תשובות נכונות של הבחון מהשיעור האחרון כדי שאוכל לבדוק את עצמי רענן

Anonymous:

היום בשיעור תרגול נענה גם על שאלות מהבוחן

Anonymous:

האם אפשר לפרט באיזה עמוד אנחנו צריכים להיות בכל ספר? כדי שאדע איפה אני עומד מבחינת שיעורי הבית והחומר שהגענו עד עכשיו. אלגברה וגאומטריה אני די סגור. אבל לגבי השאר: עברית, אנגלית, היגיון, פטל-פיטל וכו'... אני לא יודע בדיוק

Anonymous:

היי, אוצר מילים עברית (מילון + ספר או"ם): עד האות י' (כולל) אוצר מילים אנגלית (חשמ"ל): קבוצות מילים 1-28 קטעי קריאה 1-6 ספר קריאה באנגלית: לפחות חצי שעה (נטו) ביום. חשיבה מילולית: בינתיים רק שיעורי הבית שניתנו. במהלך השבוע אני אשלים את השיחות האישיות עם כולם ואדבר עם כל אחד לגבי תרגול נוסף בחשיבה מילולית לפי הצרכים שלו. מי שרוצה להתקדם בנושאים שכבר למדנו יכול אבל רק אם עשה את כל מה שנדרש בשאר הנושאים. בשום אופן לא לרוץ בנושא שבא לכם על חשבון אחרים. אני מזכיר שלשיחות האישיות אתם רוצים להגיע עם רשימה מסודרת של מה שעשיתם עד עכשיו: - אוצר מילים עברית אנגלית - ספר קריאה - שיעורי בית בכל הנושאים - תוצאות סימולציה

Anonymous:

לשיעור ביום ג' 16/8 להביא ספרי גיאומטריה והגיון. לפני השיעור לחזור על החומר במשולשים והגיון צורני ולודא שאתם מבינים אותו

Anonymous:

שאלה באלגברה- בעיות יחס תרגיל 35, עמוד 263 (בפורום שמוקדש לזה אין לי אופציה ללחוץ על "תגובה" או שליחת הודעה ולכן לא יכולתי לשלוח זאת שם)

Anonymous:

היי חברים, מה קורה? :) אני אורלי, ואנחנו הולכים לבלות ביחד את השבוע הקרוב. אז קפצתי להגיד היי, להזכיר שמחר שיעור EXTRA - אז אתם מוזמנים להכין שאלות משיעורי הבית (יחסים, אחוזים, תחום משותף, מרובעים ושטחים), וכמובן לאחל לנו אחלה שבוע... :) נתראה!

Anonymous:

ברוכה הבאה!!!! :nooo :D

Anonymous:

איזה ספרים מביאים היום?

Anonymous:

שלום לכם: לשיעור היום להביא את הספרים: גיאומטריה וחשיבה מילולית. נתראה בערב...

Anonymous:

היי איזה ספרים מביאים להיום?

Anonymous:

משה היום יש שיעור תרגול. תביא דברים שהתקשת בהם בשיעורי בית. לכל המעוניינים צירפתי לינק של מילים וביטויים בשפה העיברית: http://www.safa-ivrit.org/exp-abc/index.php אפשר להציץ יש שם דברים מעניינים שיהיה המשך יום נעים לכולם (: אדיר אלפסי

Anonymous:

ספרים לשיעור היום: גיאומטריה והיגיון

Anonymous:

לשיעור היום נא להביא ספרי אלגברה וארטישוק

Anonymous:

שבוע עמוס לימודים עומד בפניי :) לילה טוב לכם. ירדן.

Anonymous:

מצויין, אתה מוזמן לעדכן אותנו במהלך השבוע על ההתקדמות שלך