השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

אוקיי הכנה לבחינות

קמתם בבוקר והחלטתם שזהו, הגיע הזמן לבחור מקצוע, קריירה, להתקדם בחיים או שסתם רוצים לבדוק את האפשרויות ללימודים אקדמיים שעומדות לפניכם.

רוב הסיכויים שתצטרכו להיבחן בבחינה הפסיכומטרית.

לפי הסטטיסטיקה, יותר מ–80% מהנבחנים לומדים בקורסי ההכנה.

רגע לפני שמחליטים על הקורס, אנחנו ממליצים לדבר עם יועצים שלנו.

נסביר לכם על הבחינה הפסיכומטרית ועל מרכיביה, יחד אתכם ניחשב את סיכויי ההצלחה של כל אחד ואחת בהתאם לרקע, כיוון לימודי והזמן הפנוי העומד לרשותכם.

אחרי היעוץ נבחר את היעד ואת הדרך אליו – קורס פרונטלי בכיתה, שיעורים פרטיים או קורס בלמידה מרחוק.

צוות המורים שלנו ישמח אם תבחרו את אוקיי הכנה לבחינות כדי להגשים חלום ולהתקבל ללימודים אקדמיים בישראל.

נעשה את המיטב כדי שתזכו לחוויית לימודים טובה, תרכשו מיומנויות למידה שיסייעו לכם גם בהמשך הדרך ותתקבלו לאקדמיה.

 

 

 

החזון

את רשת אוקיי הכנה לבחינות הקמנו ב-1996 עם הרבה אהבה להוראה ורצון לעזור למועמדים לא רק להתקבל ללימודים אקדמיים אלא גם להפוך את תלמידי הקורס לסטודנטים טובים יותר בהמשך. החזון שלנו היה ליצור את קורס הפסיכומטרי היעיל ביותר בשוק, קורס שיקנה הן את המיומנויות והן את הידע הדרושים על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים וגם יהפוך את התהליך הלימודי למהנה יותר. גיבשנו צוות מורים מקצועי, שפיתח שיטות לימוד ייחודיות וערך ספרי לימוד מהטובים בתחום.

השיטה שלנו מבוססת על שילוב של הוראה מקצועית על–ידי מורים ותיקים ומחקר איכותי. עיקר ההשקעה שלנו – בהקניית הכלים להצלחתו של כל תלמיד, הן בבחינה והן בלימודים האקדמיים.

אנחנו מעריכים את העבודה של המרכז הארצי לבחינות ולהערכה ומסכימים כי הבחינות: פסיכומטרי, מימ"ד, אמי"ר ויע"ל – מעריכות בצורה מדויקת את קיום הידע, המיומנויות והכישורים הדרושים להצלחה בלימודים האקדמיים.

אנחנו מאמינים ששיטת ההוראה שלנו מעמיקה יותר מאשר בחברות אחרות. אנו מתמקדים הן בטכניקות פתרון מהיר והן בהקניית הידע והמיומנויות שיסייעו לבוגרים גם אחרי הבחינה – בלימודים האקדמיים.

בין המיומנויות הדרושות להצלחה בלימודים האקדמיים: יכולה הבעה אקדמית, יכולת ארגון של הסביבה הלימודית, מתן קשב לעצות המורה, הבנת חשיבות הנוכחות בשיעורים ומחויבות לתרגול החומר בבית.

המורים של אוקיי דואגים לא רק להעביר את החומר הנלמד, אלא גם להפוך את תהליך הלמידה בקורס להכנה קדם–אקדמית מקיפה שמספקת לתלמיד את המגוון הכולל של הכלים שיקלו עליו בהמשך דרכו בכל מוסד להשכלה גבוהה.

המורים

אנחנו יודעים שהגורם המשמעותי ביותר המבדיל בין המכונים הוא המורים:

באוקיי מלמדים רק מורים וותיקים, בעלי ניסיון של 5 שנים לפחות. חלקם אף בעלי ניסיון של 10 שנים ויותר. מורה של אוקיי תמיד יהיה שם בשביל תלמידיו ויידע איך להסביר את החומר בצורה נהירה וקלה, ולחזק את הנקודות החלשות המייחדות כל אחד.

הספרים

ספרי הלימוד של אוקיי מתעדכנים אחרי כל מועד הבחינה, ארבע פעמים בשנה, ומכילים אלפי תרגילים רלוונטיים.

ערכת הלימוד של אוקיי כוללת 17 ספרים וחוברות , ביניהם גם ספרים ייחודיים דוגמת "מבוא למתמטיקה", "כתיבה אקדמית" ו"חוברת לשינון מילים באנגלית".

הטכנולוגיה

כל הרצאות הקורס צולמו ועברו עריכה מקצועית, כך שכל תלמיד יכול לגלוש לספריית הווידאו VOD המלאה, זאת נוסף על התרגול הפסיכומטרי באתר.

שיעורי הווידאו מאפשרים לא רק להשלים חומר במקרה של היעדרות משיעור, אלא גם לרענן נושאים שנלמדו בתחילת הקורס לקראת סופו ולהתקדם בחומר בקצב אישי.

השותפים המוסדיים

השיטה הייחודית, היחס האישי לכל תלמיד, האכפתיות של צוות ההוראה והישגי התלמידים הניבו פרי: מאז הקמת הרשת, זכינו לעבוד עם המוסדות היוקרתיים ביותר בארץ, ביניהם – הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, מנהל הסטודנטים, משרד הביטחון, מכללת עמק יזרעאל, מכללת אשקלון, מכללת השפלה ועוד. כמו כן, שיתפנו פעולה עם עיריות ומועצות רבות, ביניהן: עיריית עכו, עיריית אופקים, עיריית מעלות–תרשיחא, עיריית אשדוד, מועצה אזורית כפר קמא, עיריית רהט, עיריית נתיבות, עיריית נצרת עילית, עיריית עפולה, עיריית בית שאן ועוד.

מילת סיכום

אנחנו מבינים שההצלחה בקורס נמדדת על–פי מספר המתקבלים ללימודים האקדמיים וגאים בהישגי הבוגרים שלנו.

בזכות קורס ההכנה של אוקיי עשרות אלפי תלמידים הגשימו את חלומם והתקבלו ללימודים אקדמיים בישראל.

בין הבוגרים שלנו יש רופאים, עורכי הדין, כלכלנים, אחיות, מתכנתים, מדענים, מהנדסים ומנהלים בכירים שבאים מכל קצוות החברה הישראלית – צברים ועולים, יוצאיי אתיופיה וחרדים.

נעשה כל מה שנדרש כדי לעזור לכל צעיר וצעירה להגשים את חלומם: לא רק להתקבל ללימודים אקדמיים, אלא גם לסיים את התואר בהצלחה!

 

לפני ההרשמה לקורס פסיכומטרי
למה דווקא OK?
הציונים
טיפים לפסיכומטרי
ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית

קצת עלינו

אין היום מומחים שמבינים בפסיכומטרי יותר, מאשר המומחים של OK. הן המורים והן היועצים שלנו נבחנים בפסיכומטרי פעמיים בשנה ויודעים על הבחינה דברים שאף אחד אחר לא יודע. יעוץ פסיכומטרי ברמה של OK לא ניתן לקבל בשום מכון אחר. וותק היועצים 15-20 שנים בתחום.

הבחינה הפסיכומטרית משתנה לעתים קרובות, ניסוחים חדשים מופיעים, סוגי שאלות עולים ויורדים בה. אנחנו בקיאים בכל רזי הבחינה ומלמדים פסיכומטרי בצורה יסודית ומדוייקת. לתלמידי OK אין הפתעות בפסיכומטרי: כל השאלות הם ייראו במהלך הקורס והמרתון.

פורטל מתקדם באינטרנט מאפשר לימודים נוחים מהבית (קורס מקוון) ותגבורים אישיים במהלך הקורסים הרגילים. הספרים שלנו מתעדכנים חמש פעמים בשנה וניתן לרכוש אותם (הנחה מיוחדת לבתי ספר חדשים לפסיכומטרי במקומות בהם אין התנגשות אינטרסים בין הרשת OK ובין המכון החדש).

הודות לשיתופי פעולה עם מכינות קדם-אקדמיות (אוניברסיטת תל-אביב ובר אילן, הטכניון, מכללת אשקלון) וזכיינות בפרוקייטים עירוניים נבחרים, חלק מקורסי ההכנה שלנו מסובסדים וכולם נמצאים בפיקוח של משרד החינוך.

(תלמידים ממליצים מתוך המסרונים, תלמידים ממליצים מתוך המשובים)

איך זה עובד?

 

המורים הטובים ביותר

באו.קיי. מלמדים הטובים ביותר – כל המורים רואים את הצלחת התלמידים כמשימה אישית. לרשותם של מורי הרשת עומדים הניסיון האדיר שלנו בתחום, היכולת המקצועית, והכלים החדשניים ביותר בעולם הפסיכומטרי.

שיטות לימוד פסיכומטרי של OK

מחלקת המחקר והפיתוח של או.קיי. פיתחה שיטות הכנה ייחודיות למטלת כתיבה בבחינה הפסיכומטרית. התוצאות נראות בשטח: תלמידינו משפרים את יכולת הכתיבה האקדמית שלהם ב-40% בממוצע, כל זאת תוך מספר שבועות. לספר "כתיבה אקדמית" של הרשת אין מתחרים בשוק היום.

חוללנו מהפך בעולם ההכנה לחלק הכמותי (מתמטיקה), כשהמצאנו שיטות פתרון ייחודיות ונוחות, שמסייעות להתמודד עם כל תרגיל בפסיכומטרי. בספרים של OK יש פרקים, שאין לאף מתחרה, פרקים, שמקנים יתרון משמעותי בפסיכומטרי לבוגרים שלנו.

הנחיה אישית משולבת במערכת השעות

אמרו לכם במקומות אחרים "המדריך יכול לעזור לכם חצי שעה לפני וחצי שעה אחרי השיעור", אבל לא היה למדריך את הזמן ולכם לא היה נעים לבקש, אז וויתרתם?

בקורס הפסיכומטרי שלנו משולבים תגבורים אישיים בתוך מערכת השעות כך שהתגבור נקבע באופן יזום על-ידי המורה. התגבורים האלה מאפשרים לתת דגשים אישיים ולפתח אסטרטגיה אישית לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

ערכת ספרים

לרשת או.קיי. ערכת ספרים מקיפה הכוללת ספרי הליבה, חוברות ההכנה (טרום הקורס), הסימולציות המלאות ובחני המעקב. כמות החיבורים שנבדקים על-ידי המעריכים המקצועיים היא הגדולה ביותר בתחום.

ערכת הספרים נכתבת ונערכת באופן עקבי בידי מורים מקצועיים בתחום ומתעדכנת לקראת כל מועד בחינה (5 פעמים בשנה).

תרגול פסיכומטרי בפורטל הלימודים של OK

באתר OK לרשות תלמידינו עומדת מערכת התרגול החדשנית אשר כוללת אלפי שאלות פסיכומטריות שמתעדכנות באופן שוטף. ניתן להרכיב בחינות אישיות או להיבחן במבחנים מוכנים, ללמוד מילים או לפנות למורים עם שאלות משיעורי הבית.

שיעורי וידאו מקוונים (אונליין)

נוסף למערכת התרגול והפורום נתין ללמוד פסיכומטרי בקצב אישי עם מערך שיעורי הווידאו (הסדרה מקיפה את הקורס בשלמותו). השאירו את פרטיכם בטופס בתחתית העמוד ונשלח קישורית ישירה לצפייה בשני שיעורים ראשונים של הקורס –  חינם!

קורסי ההכנה של OK:

המסלולים

קורסים על פי השפה

קורסים בנושאים נוספים

רוצים להכיר אותנו יותר לפני שאנחנו מדברים? השאירו לנו את הפרטים ונשלח אליכם קישוריות לשיעור פסיכומטרי ראשון בקורס OK אקסטרה – חינם וללא התחייבות:

  1. (שדה חובה)
  2. (שדה חובה)
  3. (נא להכניס דוא"ל תקין)
  4. (שדה חובה)