השאירו את הפרטים ונתקשר

ליצור איתנו קשר

פסיכומטרי: כל השאלות

בעמוד זה תמצאו את כל שתצטרך כדי ליהנות מתהליך ההכנה למבחן הפסיכומטרי ולהצליח ביום הבחינה. החל מאמצעי לימוד חדשניים, טיפים ליום הבחינה, מידע על אופן הרישום, שאלות נפוצות ועד לקורסי ההכנה שלנו.

מבחן פסיכומטרי

מידע כללי

מבחן פסיכומטרי מתקיים בישראל מאז 1981. מטרת הבחינה: לבחון יכולות המועמד שנדרשות ללימודים אקדמיים. כלל האוניברסיטאות והמכללות בארץ נעזרות במדד זה על מנת למקם ולסווג את המועמדים בהתאם לרמות ידע שלהם. המוסדות האקדמאיים משקללים את ציוני הבחינה הפסיכומטרית כשווה בשווה עם ציוני בחינות הבגרות, היינו חשיבות הלימודים לקראת הבחינה (בדרך כלל שלושה חודשים) שקולים לחשיבות הלימודים לקראת הבגרויות (12 שנות לימוד בבית ספר).

הכנה לפסיכומטרי

הקורסים שלנו

תלמידים של OK נהנים מסביבת לימודים אישית, אמצעי לימוד חדשניים ואופן לימוד שמותאם לקצב ההתקדמות האישי שלהם. הקמפוסים שלנו נמצאים במיקומים נוחים ומלבד המפגשים הפרונטליים שמועברים על ידי המורים הטובים ביותר בתחום, עם ניסיון הדרכה באחת החברות הגדולות,תלמידי הקורס מקבלים קוד גישה לשיעורי ווידאו ולימוד מקוון בפורטל הלימודים של OK.

רוצה ללמוד מילים לפסיכומטרי? למד קודם אותיות: OK.

עיין ברשימת המסלולים הבאה ובחר את המסלול הפסיכומטרי המתאים לך: לימודים בקבוצה (קורס פרונטאלי), לימודים מהבית (קורס מקוון), פסיכומטרי עם מורה פרטי או פסיכומטרי ברוסית, צרפתית או אנגלית.

הכנה לפסיכומטרי
קורסים על פי שפה
קורסים על פי מיקום
קורסים בנושאים נוספים

הכנה עצמית

אם אתה מתכונן לבחינה הפסיכומטרית הקרובה באופן עצמאי אל תפספס את מערכת התרגול המקוונת שלנו ואת ערכת ספרי הפסיכומטרי המעודכנים ביותר בתחום – יש סיכוי מצוין כי חלק מהשאלות ייעלו בבחינה הקרובה, אל תוותר על רמת ההכנה שלך!

אמצעי לימוד
פסיכומטרי עם הקלות